Reklama

Family Guy

Głowa rodziny

Ocena
serialu
5,5
Przeciętny
Ocen: 45
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Trudne początki Mili Kunis

Amerykański sen Mili Kunis się ziścił. Po "Czarnym łabędziu" przestano oceniać ją jedynie, jako "ładną buzię". Ale początki w Fabryce Snów nie należały do łatwych. Po przeprowadzce z Ukrainy Mila płakała każdego dnia, ponieważ nie umiała mówić po angielsku.

Gdy rodzice aktorki zdecydowali się na wyjazd z Ukrainy, której rzeczywistość była dla nich nie do zniesienia, Mila (właściwie Miłena Markiwna Kunis) miała 7 lat i nie znała ani słowa po angielsku. Z tego powodu nowa ojczyzna nie od razu jej się spodobała i jak sama przyznaje na początku "płakała każdego dnia".

Reklama

"Nie rozumiałam kultury i ludzi" - wspomina aktorka, której żydowskie pochodzenie było dodatkowym argumentem za przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych.

Szybko jednak znalazła sposób na przełamanie barier kulturowych. Języka angielskiego nauczyła się oglądając program "The Price is Right" (gospodarz Bob Barker mówił wystarczająco powoli, aby mogła go zrozumieć), a żeby jak najczęściej ćwiczyć zapisała się na dodatkowe zajęcia z aktorstwa. Okazało się, że ma prawdziwy talent i szybko nawiązała współpracę z menadżerem, który załatwił jej pierwszą rolę w telewizyjnym show "Days Of Our Lives".

Do tej pory najgłośniejszą rolę Kunis pozostaje rola tancerki Lily w "Czarnym łabędziu" (2010), w którym wystąpiła u boku bardziej znanej rówieśniczki - Natalie Portman - nie ustępowała jej jednak na ekranie ani urodą ani grą aktorską. W zeszłym roku wystąpiła u boku innej sławy, Justina Timberlake'a w komedii "To tylko seks".

Fani seriali znają ją (być może nawet tego nie wiedząc) także jako głos Meg Griffin z animowanej serii "Głowa rodziny".

Dowiedz się więcej na temat: Mila Kunis | Głowa rodziny | Czarny łabędź

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje