Reklama

Gliniarze

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 572
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Gwiazdy, które walczyły z zaburzeniami odżywiania

Mikołaj Roznerski

Mikołaj Rozerski jest ulubieńcem widzów oraz bożyszczem kobiet. Od kilku lat znajduje się na liście najprzystojniejszych aktorów w Polsce. Gwiazdor "M jak miłość" dzisiaj wygląda niczym młody bóg. Jednak nie zawsze tak było. Jako nastolatek zmagał się z nadprogramowymi kilogramami, co wprowadziło go w kompleksy. 

Reklama

Zaczął walczyć o idealną sylwetkę, ale to doprowadziło do innego problemu. W szczerym wywiadzie w "Twoim Stylu" przyznał, że chorował na anoreksję. "Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala" - przyznał.  

Izabella Miko


Piękna aktorka od zawsze zachwycała szczupłą sylwetką. Od dziecka związana była z tańcem. Jako nastolatka wyjechała wraz z matką do Stanów Zjednoczonych na zaproszenie amerykańskiego choreografa żeby uczyć się tańca w prestiżowej szkole baletowej American Ballet Association w Nowym Jorku. Niestety, kontuzja uniemożliwiła jej dalszą karierę taneczną. Jednak nie zakończyła jej przygody z tańcem. W 2014 roku aktorka promowała film "Starving in Suburbia - Thinspiration", który opowiadał o kobietach zmagających się z anoreksją. Podczas jednego z wywiadów Miko przyznała, że sama ma za sobą to przykre doświadczenie. 

"Wtedy nie wiedziałam, jak to nazwać. Nie wiedziałam, że to anoreksja. Ale zmagałam się z podobnym problemem, gdy byłam bardzo młoda, jeszcze w Polsce. Ukrywałam to. Bo tu nie chodzi o to, aby być szczupłym. Chodzi o kontrolę. W świecie tańca nie ze wszystkim sobie radziłam, ale miałam kontrolę nad tym, jak wyglądam" - mówiła w rozmowie dla stacji CBS. Miko przyznała, że zmagała się z tymi problemami kilka lat, ale na szczęście walka zakończyła się sukcesem! Dzisiaj aktorka zapewnia, że problemy z zaburzeniami odżywiania są już za nią i czuje się dobrze w swoim ciele. W mediach jednak często pojawiają się głosy, że Miko nadal ma problemy z wagą. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje