Reklama

Glee

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 263
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Śmierć Nayi Rivery: Rodzina wydała oświadczenie

Poznaliśmy dramatyczne okoliczności śmierci aktorki. Rodzina Rivera wydała też oświadczenie, w którym czytamy, że "Niebo powiększyło się o zbuntowanego aniołka".

Oświadczenie rodziny Rivera

Najgorszy koszmar rodziny Nayi Rivery spełnił się 13 lipca. Po pięciu dniach akcji poszukiwawczej nad jeziorem Piru, znaleziono ciało aktorki "Glee". Rivera, miała 33 lata. Bliscy aktorki, poprzez swojego przedstawiciela, wydali oświadczenie dla mediów.

Reklama

W pierwszych akapitach padły wzruszające słowa: "Jesteśmy bardzo wdzięczni za płynące do nas wyrazy miłości i modlitwy za Nayę, Joseya i naszą rodzinę, jakie otrzymaliśmy w ciągu ostatniego tygodnia. Wciąż opłakujemy stratę, ale chcemy także pamiętać o dziedzictwie Nayi i jej magnetycznej osobowości. Naya była obdarzona niesamowitym talentem, a my mieliśmy to szczęście, że znaliśmy ją także jako wspaniałą matkę, córkę i siostrę".

Rodzina podziękowała także wszystkim, którzy przyczynili się do odnalezienia ciała aktorki:

"Dziękujemy wszystkim pracownikom departamentów szeryfa hrabstwa Ventura, Tulare i San Luis Obispo za zaangażowanie i ogromny wysiłek włożony w akcję poszukiwawczą Nayi. Dziękujemy także jej przyjaciołom, współpracownikom i fanom za nieustające wsparcie".

"Niebo powiększyło się o naszego zbuntowanego aniołka. Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo trudnym dla nas czasie" - napisała rodzina zmarłej Nayi Rivery" - zaapelowali bliscy Rivery.

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje