Reklama

Druga szansa

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 3991
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Druga szansa": Komu zawrócą w głowach dwaj przystojni faceci?

Już wkrótce w "Drugiej szansie" pojawią się dwaj bardzo atrakcyjni mężczyźni... Jana Wieczorkowskiego zobaczymy w roli Modesta, który postawi sobie za cel zaciągnięcie do łóżka Justyny (Magdalena Berus), a Mikołaja Roznerskiego jako Kamila, w którym zakocha się Starczyńska (Katarzyna Herman)!

Wytwórnia fonograficzna reprezentująca Justynę skieruje do pracy z nią przystojnego menadżera, który pomoże jej w przeprowadzce do nowego mieszkania i postanowi... zaciągnąć ją do łóżka! Modest (Jan Wieczorkowski) nawet nie będzie starał się ukryć, że młoda gwiazdka mu się podoba i że nie miałby nic przeciwko wdaniu się z nią w niezobowiązujący romans. Nonszalanckie zachowanie Grzywacza wobec piosenkarki nie spodoba się Ksaweremu (Maciej Musiałowski). Gdy Kryński zobaczy ich razem, poczuje w sercu ukłucie zazdrości i zacznie się zastanawiać, czy jego związek z Justyną ma jakiekolwiek szanse.

Kiedy Justyna zostanie zaproszona do udziału w sesji zdjęciowej, zjawi się na planie, ale stwierdzi, że stroje, w których miałaby pozować, są wulgarne i odmówi wystąpienia w nich przed obiektywem. Starczyńska, nie chcąc, by dziewczyna miała kłopoty, weźmie na siebie udobruchanie jej i przekonanie, by nie zrywała sesji z powodu ubrań. Nieoczekiwanie po stronie gwiazdki stanie Modest. Zgodzi się na zmianę stylizacji. Justyna w dowód wdzięczności pozwoli mu odwieźć się do domu. Grzywacza bardzo zaciekawi, czy uczucie, jakie łączy Justynę z Ksawerym, to jedynie sympatia, czy może wielka prawdziwa miłość na całe życie. Nowa podopieczna Modesta zorientuje się, że menadżer jest nią bardzo zainteresowany nie tylko jako piosenkarką!

Reklama

Tymczasem Starczyńska zakocha się w młodym i niezwykle atrakcyjnym aktorze. Namiętna noc spędzona w ramionach Kamila (Mikołaj Roznerski) uświadomi Annie, że jest skazana na przelotne romanse, bo raczej nie może liczyć na to, że ktoś jeszcze kiedyś ją pokocha. Wymykając się rano z hotelowego pokoju, zostawi na stoliku kilka banknotów dla wciąż śpiącego kochanka... Kiedy Kamil zorientuje się, że Anna potraktowała go jak męską prostytutkę i zapłaciła mu za seks, wścieknie się. Pójdzie do niej i powie, że jest nią zauroczony, a dzieląca ich różnica wieku nie ma dla niego najmniejszego znaczenia. Starczyńska wyzna mu, że jest jej pierwszym mężczyzną od bardzo dawna...

Czy Justyna pozwoli Modestowi zawrócić sobie w głowie? Jak romans z Kamilem wpłynie na zachowanie Anny wobec innych ludzi? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Mikołaj Roznerski jako Kamil po raz pierwszy wyląduje w łóżku z Anną w 8. odcinku 2. serii "Drugiej szansy" (emisja w TVN w poniedziałek 24 października o godzinie 21.30). Jana Wieczorkowskiego w roli Modesta zobaczymy tydzień później - w 9. odcinku (31 października o godzinie 21.30).

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje