Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wilkołak złapany

W poniedziałek pisałam o poszukiwaniach aktora do tej nowej roli w trzecim sezonie. Mamy zwycięzcę, jest nim Joe Manganiello.

Możecie kojarzyć go chociażby z roli Owena w "Pogoda na miłość" czy takich tytułów jak "Jak poznałem waszą matkę" i "Ostry dyżur".

Reklama

Joe Manganiello wcieli się w bardzo istotną postać trzeciego sezonu. Alcide Herveaux to wilkołak, który pomaga Sookie w poszukiwaniach porwanego Billa. Dziewczyna zamiast skupić się na pościgu, zaczyna koncentrować się na mężczyźnie..

Hmm, może wreszcie panna Stackhouse pokaże swoja kobiecą naturę?

Przypominam, że ekipa Alana Balla, nadal poszukuje odtwórczyni Debbie Pelt, czyli dziewczyny Alcide'a, która jest "nieco sfiksowana". Czy na tyle, aby z zazdrości o chłopaka, zrobić krzywdę Sookie? Oj, zapowiada się bardzo intrygująco..

Mam też wiadomości dotyczące mężczyzny do którego Sookie także czuła miętę. Oczywiście mam na myśli Erica. Jak na razie nic nie wyszło z erotycznego napięcia między dwojgiem, więc wampir znalazł sobie tzw. "pocieszkę". Nowa tancerka w jego barze "Fangtasia", to Yvette. Postać zagra Natasha Alam, znana z "Mody na sukces". Kobieta opisywana jest jako: "striptizerka ze środkowej Europy. Mówi po Czesku. Z Ericiem będzie ją łączył, wyłącznie seksualna relacja".

Ponadto mężczyzna pojawia się także w życiu matki Tary. Gregg Daniel ("Gotowe na wszystko") zagra Reverenda Danielsa. Mężczyznę mającego "zapewnić Paniom komfort".

Natomiast w Joe'ego Lee Mickensa (męża Matki Saam) wcieli się Cooper Huckabee.

PS: Wczoraj Anna Paquin oraz sam serial otrzymali nominację do nagrody Złotych Globów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje