Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wampiry pragną twojej krwi!

W piątek, 14 czerwca, w Światowym Dniu Krwiodawcy, w centrum Warszawy odbędzie się nietypowa akcja poboru krwi. Tego dnia pod Pałacem Kultury i Nauki stanie autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w jego przedsionku uczestnicy akcji będą mogli się przenieść w scenerię serialu HBO "Czysta krew". W godzinach od 9.00 do 17.00 każdy chętny będzie mógł oddać krew, a osoby, które wezmą udział w akcji, otrzymają atrakcyjne nagrody związane z serialem.


Reklama

14 czerwca będzie można oddać krew w autobusie obsługiwanym przez profesjonalny personel Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Przedsionek będzie zaaranżowany w stylu znanego z serialu "Czysta krew" baru "Fangtasia", w którym spotykają się wampiry. Będzie on pełnił rolę poczekalni.

W akcji oddawania krwi mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, a każdy krwiodawca otrzyma pakiet gadżetów związanych z serialem.

Na miejscu będzie można wykonać makijaż w stylu wampirycznym oraz zrobić sobie zdjęcie z obecnymi na miejscu wampirami. Osoby, które przyjdą w przebraniu stylizowanym na wampira, także mogą liczyć na gadżety związane z serialem.

Akcja została zainspirowana premierą nowego sezonu serialu HBO "Czysta krew", która odbędzie się 17 czerwca. Głównymi bohaterami tego intrygującego i przyprawiającego
o dreszcz emocji serialu są wampiry, które dzięki opracowaniu receptury sztucznej krwi stały się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Czysta krew | Czysta krew 6 | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje