Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wampir i dwie mamuśki

Znamy nazwiska kolejnych gwiazd obsady trzeciego sezonu. W serialu Alana Balla zobaczymy twarze znane z innych telewizyjnych produkcji.

Realizacja nabiera rozpędu. Wczoraj pisałam o poszukiwaniach do roli wilka Alcide'a, a dziś już kolejne (aż trzy) wiadomości!

Reklama

James Frain, którego kojarzycie z "Dynastii Tudorów" (jak i z "24 godzin") wcieli się w postać Franklina Motta, który w książce Harris postrzegany jest jako: "wampir i protektor Tary. Siwy z wąsami. Jego przemiana nastąpiła w okolicach jego 50-tych, wczesny 60-tych lat życia. Pełny wigoru i muskularny. Z włoskim akcentem".

Ale mam nadzieje, że Ball pójdzie w trochę innym kierunku. I widać to już po opisie postaci z "casting call": "wysoki, ciemny i przystojny wampir, mający bezpośredni i gorący kontakt z Tarą".

Włoski Nieśmiertelny (w stylu Seana Connery'ego) czy esencja "tatusiowatości"? Rozstrzygnięcie nastąpi szybko - aktor jako wampir zadebiutuje już w drugim odcinku!

Nie odbiegając zbytnio od tematu rodzicielstwa - Sam Merlotta, już nie może nazywać się "słomianą sierotą" . Znana z "Prawa i sprawiedliwości" (ale także wielu brodwayowskich ról) J. Smith-Cameron zagra jego oziębłą mamuśkę - Melindę Mickens. Nic dziwnego, że Sam niechętnie wspominał o kobiecie. Według castingowego opisu jest "brudną, skacowaną, w łachmanach" postacią, porównywaną nawet do Oscara Zrzędy z "Ulicy sezamkowej". ( :D - dop. TValentine)

To nie jedyny krewny, który zaskoczy Merlotta. Pisałam już, że odkryje on swoje młodsze rodzeństwo. Myślę, że cała trójka będzie ciekawym wątkiem trzeciej części. Przekonamy się już w drugim odcinku.

A na koniec ciotka Tary, czyli rodzicielka Lafayetta! Czyżby los mężczyzny się odmienił? Diler V (czyli wampirzej krwi, która dla śmiertelników ma właściwości narkotyczne), oraz więzień Erica, wiele już przeżył w poprzednich sezonach. Czy zatem jest konieczna wizyta jego mamy, którą zagra zdobywczyni nagrody Emmy - Alfre Woodard? Aktorka znana jest z "Gotowych na wszystko", gdzie zagrała czarny charakter - Betty Applewhite. Czy i pani Ruby Jean Reynolds skrywa pewną tajemnicę?

Wiem tylko, że jest to postać "bardzo religijna i zawzięcie homofobiczna, która najwyraźniej jest szaleńczo przywiązana do tych wartości".


Kto jeszcze nie zna opowieści o mieszkańcach parnej Lousiany, może to szybko nadrobić, oglądając co sobotę drugi sezon "Czystej krwi" w HBO.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje