Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 327
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Rozpalony wilkołak przemówił

Joe Manganiello, który w trzecim sezonie zagra jedną z kluczowych postaci, powiedział, że to rola jego marzeń. A przy okazji w wywiadzie dla Entertaiment Weekly zdradza nieco więcej szczegółów dotyczących produkcji.

"Miałem trzy spotkania z Alanem Ballem. Po ostatnim mój agent zadzwonił z dobrą nowiną." - opowiada aktor o początkach swej współpracy z ekipą "True Blood".

Reklama

To, co się działo potem, przechodziło ludzkie pojęcie:

"Zacząłem płakać. Tak byłem podekscytowany. To jak spełniający się sen. W podstawówce siostra zakonna zdradziła mi, że jak będę modlił się o coś wystarczająco mocno, to tak się stanie. Więc prosiłem Boga o to, abym był wilkołakiem. Bezskutecznie"

"Wtedy pomyślałem, że mnie oszukano. A tu proszę! Po 25 latach stanę się wymarzoną bestią!".

Joe wyjaśnia, skąd u niego takie zainteresowanie potworami:

"Zawsze mnie to kręciło. Od małego, jak miałem 4 lata i ówczesnego Halloween, kiedy zostałem przebrany za wampira. W potworach jest coś frapującego, posiadanie mocy wewnątrz siebie, których nie można kontrolować".

Manganiello jest wielkim fanem "True Blood", widział każdy epizod. Ale pomimo że dołączył do jego obsady, jeszcze nie spotkał się z Ann Paquin:

"Miałem mieć z nią czytanie roli, ale nie dała rady. Jednak jestem dobrej myśli, wiem, że będzie super. Widziałem masę jej filmów od czasów Fortepianu. Jestem bardzo podekscytowany".

Na szczęście zdjęcia zaczynają się już niebawem:

"Ruszamy pod koniec stycznia. Na razie czas spędzam na budowaniu wilkołaka, praca opiera się na krav madze i cross mitingu. To była moja inicjatywa - wyobrażam sobie swoją postać jako dużego kolesia i staram się zbliżyć do tego wyobrażenia jak to tylko możliwe" - chwali się przyszły Alcide Herveaux.

Przypominam, że wilkołak podczas pomocy Sookie w poszukiwaniu zaginionego Billa, stanie się bardzo bliski dziewczynie...

Wydaje się, że aktor trcohę już popracował nad formą:Drugi sezon "Czystej krwi" w Polsce co sobotę możemy oglądać w HBO.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje