Reklama

True Blood

Czysta krew

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 329
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czysta krew": Eric zginie?

Czy twórcy serii zdecydują się uśmiercić postać graną przez Alexandra Skarsgarda? Zaskakująca reakcja koleżanki z planu może na to wskazywać.


Reklama

Pierwsze sygnały, że losy Erica Northmana nie toczą się w dobrym kierunku pojawiły się, kiedy ujawniono plakat promujący szóstą serię "Czystej krwi". Przedstawiał on zamazaną postać krzyczącego wampira, bardzo przypominającą Erica. Pod spodem umieszczono napis "No one lives forever" ("Nikt nie jest wieczny").

W środę w programie "Access Live" pojawiła się Kristin Bauer van Straten, czyli serialowa Pam. Kiedy prowadzący zapytali ją czy, podobnie jak fani, ma obawy, że Eric może zginąć, odpowiedziała: "Oczywiście, że mam i to z kilku powodów. Uwielbiam jego [Alexandra] towarzystwo". Mówiąc to van Straten wyraźnie miała łzy w oczach, co dostrzegła prowadząca. "Ty wiesz chyba coś więcej" - próbowała ją ciągnąć za język, ale niestety nic to nie dało.

"Wiem dużo rzeczy, ale nie mogę nic zdradzić" - odpowiedziała aktorka.

"Jesteśmy jak rodzina. Spędzam z Alexem siedemdziesiąt godzin tygodniowo, a on nieustannie mnie rozśmiesza. To jest coś co najbardziej lubię w tej pracy. Na sama myśl, że moglibyśmy razem nie pracować, chce mi się płakać" - dodała.

Widać gołym okiem, że van Straten jest do kolegi z pracy bardzo przywiązana, ale czy zareagowałaby tak samo emocjonalnie, nie znając planów dotyczących jego przyszłości w "Czystej krwi"?

Pożyjemy, zobaczymy.

Dowiedz się więcej na temat: Czysta krew | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje