Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 992
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Znów głośno jest o... pupie Małaszyńskiego!

Kilka miesięcy temu głośno było o filmie "Skrzydlate świnie", w którym kinomani mogli podziwiać talent i... gołą pupę Pawła Małaszyńskiego, czyli hauptmanna Johanna von Relatzki z "Czasu honoru". Dziś temat pupy aktora powraca. Dlaczego?

"Skrzydlate świnie" doczekały się wydania na dvd. Podobno wersja filmu, jaką znaleźć można na płytce, nieco się różni od tej, którą wyświetlano w kinach. Tak przynajmniej zapewniają twórcy, twierdząc, że dvd zawiera sceny, w których w całej okazałości widać... pupę Pawła Małaszyńskiego "bez cenzury". Cokolwiek to znaczy, znaczy jedno: wszystkie fanki przystojnego aktora powinny mieć ten film w swoich domowych filmotekach.

Reklama

Niektóre z fanek miały w środę okazję spotkać się z Pawłem osobiście. W salonie Empik aktor podpisywał pierwsze egzemplarze płyty z filmem i plakaty. Towarzyszyły mu aktorki, które również zagrały w "Skrzydlatych świniach": Olga Bołądź, czyli recepcjonistka Dorota Kruszyńska z "Hotelu 52", i Karolina Gorczyca, czyli Lena Adler-Nowak z "Usta Usta".

Ci, którzy widzieli już film w kinach, wiedzą oczywiście, że nagie pośladki Małaszyńskiego nie są głównym tematem "Skrzydlatych świń". To film o pasjonatach futbolu, grupie "Ultrasów", którzy podczas meczów są najbardziej aktywną grupą dopingujących. Zdzierają gardła, skaczą, nie ustają w gorącym zagrzewaniu swoich piłkarzy do walki. To jednak przede wszystkim opowieść o wielkich emocjach, miłości i przyjaźni, i o zasadach, którym warto być wiernym.

W ŚwiecieSeriali.pl często piszemy o "Czasie honoru" i aktorach w nim grających. Zarejestruj się w serwisie i dodaj ten serial do ulubionych, a powiadomimy Cię o nowych wydarzeniach z nim związanych.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje