Reklama

Czas honoru

Ocena
serialu
8,2
Bardzo dobry
Ocen: 1013
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Czas honoru": Agnieszka Więdłocha nie chce się rozbierać przed kamerą...

Agnieszka Więdłocha, czyli Lena Sajkowska z "Czasu honoru" i Beata Jasińska z "Lekarzy", już kilka razy dostała propozycję, by zrzucić ubranie przed obiektywem fotograficznym i pokazać się w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów dla panów. Na razie odrzuca tego typu oferty, ale... - Nie mówię nie - żartuje.


Reklama


- Jeszcze nie czuję się na tyle pewna siebie, żeby moje ciało było w roli głównej - odpowiada Agnieszka Więdłocha, gdy pisma publikujące nagie zdjęcia gwiazd zwracają się do niej z propozycją pozowania do zdjęć bez ubrania.

Młoda aktorka nie wyklucza jednak, że w przyszłości zgodzi się na udział w tego typu... eksperymencie. Na razie - jak twierdzi - pracuje nad polubieniem siebie i swojego ciała. Nie chce, by graficy powiększali jej na zdjęciach piersi lub zwężali talię.

- Na takich zdjęciach trzeba mieć co pokazać! Poza tym to nie jest po prostu moja droga - wyznała niedawno w wywiadzie.

Agnieszkę Więdłochę do tej pory mieliśmy okazję podziwiać w pełnej krasie tylko dwa razy - w słynnej scenie masażu w serialu "Klub szalonych dziewic" i w dramatycznej scenie w łagrowej łaźni w filmie "Syberiada polska".

- Nagość jest dla mnie trudna - twierdzi, ale dodaje, że rozumie, iż kino staje się coraz odważniejsze, a widzowie chcą wszystko odczuwać mocniej, dosłowniej.

Agnieszka wie o erotyce w kinematografii prawie wszystko, bo napisała pracę magisterską na ten temat i - aby jak najlepiej przygotować się do obrony pracy zatytułowanej "Erotyka w filmie a kondycja seksualna widza" - obejrzała mnóstwo filmów, w których seks odgrywa znaczącą rolę. Największe wrażenie zrobiło wtedy na niej dzieło Michaela Winterbottoma "9 songs".

- Nie potrafiłabym zagrać w takim filmie, choć jest świetny. Bo to czysty seks na ekranie - mówi.

Póki co fani urody i talentu Agnieszki Więdłochy nie zobaczą jej więc bez ubrania ani na ekranach, ani na zdjęciach...

Dowiedz się więcej na temat: Czas honoru | Lekarze | Agnieszka Więdłocha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje