Reklama

Chyłka - Zaginięcie

Chyłka - Kasacja

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Starcie twardzielek w TVN: Sasza wygryzie Chyłkę?

Jeszcze w tym roku zobaczymy serial na podstawie powieści Katarzyny Bondy! Czy nowa bohaterka "wygryzie" Chyłkę? Wojna pomiędzy Remigiuszem Mrozem a Katarzyną Bondą na lepszy scenariusz serialu na podstawie ich książki właśnie się zaczyna!

Rude, kręcone włosy, blada cera, okulary i wrodzona awersja do spódnic - to tylko niektóre cechy Aleksandry "Saszy" Załuskiej, bohaterki nowego serialu kryminalnego, który zapowiada TVN.

Reklama

Zatrudniona w gdańskiej komendzie profilerka śledcza zostanie wysłana w ramach śledztwa do Łodzi. Dostanie za zadanie stworzenie profilu seryjnego podpalacza terroryzującego miasto.

Wojna płci?

Wiadomo, że podstawą scenariusza nowej produkcji będą "Lampiony"- trzecia część serii Katarzyny Bondy poświęcona profilerce.

Ani autorka, ani twórcy nie ujawniają jeszcze, kto miałby wcielić się w postać głównej bohaterki. Mówi się jednak, że Saszę Załuską może zagrać Karolina Gruszka, którą obecnie oglądamy w serialu TVN "Kod genetyczny".

Czy nowa serialowa postać przebije popularną Joannę Chyłkę z serii na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Już 4 kwietnia "Chyłka. Kasacja" pojawi się na antenie TVN, a kolejna część - "Chyłka. Rewizja" w Player. pl. Wkrótce potem na platformie streamingowej TVN zawitać ma również seria o Saszy Załuskiej. Szykuje się nowa wojna płci?

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje