Reklama

Chyłka - Zaginięcie

Chyłka - Kasacja

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 412
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magdalena Cielecka nie ma wielu miłych wspomnień z dzieciństwa

Magdalena Cielecka, czyli mecenas Joanna Chyłka z seriali „Chyłka. Kasacja” i „Chyłka. Zaginięcie”, rzadko wspomina w wywiadach swoje dzieciństwo. Powód? Aktorka, która wychowywała się i dorastała w małych Żarkach na Śląsku, codziennie patrzyła, jak alkohol niszczy jej ojca... "Bywało ciężko" – mówi.

Magdalena Cielecka zawsze bardzo ciepło mówi w wywiadach o swojej mamie, ale unika tematu ojca. Aktorka nie kryje jednak, że jej tato był alkoholikiem, przez co wiele w dzieciństwie wycierpiała...

Reklama

"Każdy wychodzi z domu z plecakiem. Ja mam w tym plecaku dużo. Dzieciństwo w rodzinie, która jest rodziną alkoholową, jest dość specyficzne. Bywało naprawdę ciężko" - wyznała niedawno.

Odtwórczyni roli Joanny Chyłki w ekranizacjach bestsellerowych powieści Remigiusza Mroza (właśnie trwają zdjęcia do kolejnej części serii - "Chyłka. Rewizja" - której 1. odcinek wkrótce dostępny będzie w serwisie Player.pl) przyznaje, że wiele lat walczyła z demonami z przeszłości i dopiero, gdy była już dorosła, uporała się z nimi i... wybaczyła ojcu.

"Nie zdążyłam tego zrobić za jego życia. Ale wtedy nie byłam na to gotowa" - twierdzi i dodaje, że potrzebę "rozgrzeszenia" taty i zaakceptowania jego choroby poczuła dopiero parę lat po jego śmieci.

Magdalena Cielecka - na szczęście - nie ma dramatycznych doświadczeń związanych z alkoholizmem ojca.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje