Canal+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Miłość, seks & pandemia" jako serial: Co podnieca Polki?

"Miłość, seks & pandemia" - serialowa wersja najnowszego filmu Patryka Vegi - już dostępna tylko w serwisie CANAL+ online.

"Miłość, seks & pandemia" to kolejna odważna produkcja najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera. Tym razem twórca takich hitów jak "Botoks", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Kobiety mafii" czy "Bad Boy" odszedł od kina gangsterskiego i postanowił obnażyć pragnienia współczesnych kobiet. "Miłość, seks & pandemia" to serial, który nie boi się tematów tabu.

Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią COVID-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym. 

Reklama

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny - mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce.

Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) - kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer - zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Rozszerzona, serialowa wersja "Miłość, seks & pandemia" jest już dostępna w serwisie CANAL+ online. Premierowe odcinki na antenie CANAL+ PREMIUM w piątki po 23:00.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Miłość seks & pandemia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy