Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wszyscy myślą, że chodzi tylko o seks

SPOILER! Przed nami finał trzeciego sezonu. Zobaczcie wywiad z Davidem "Hankiem" Duchovnym, w którym aktor uchyla rąbka tajemnicy, co do wydarzeń w ostatnim odcinku.

W dwunastym, zamykającym sezon odcinku, którego tytuł "Mia Culpa" od razu naprowadza nas jeden z wątków - tak, do Kalifornii wraca niesławna Mia, łóżkowa bokserka, i literacka "sroka-kradziejka". Swego czasu ta postać urosła wręcz do rangi Nemesis Hanka Moody'ego.

Reklama

Jeśli nie pamiętacie, to przypominam, że Mia między innymi ukradła rękopis nowej powieści Moody'ego i wydała ją pod własnym nazwiskiem.

"Nie chodzi o seks" - kilka słów od Davida Duchovnego:"Ludzie są zaślepieni, kiedy tylko pojawia się seks na ekranie" - mówi serialowy Hank.

Ale, co ważniejsze, wspomina co nieco o finałowym odcinku.

"Finał trzeciego sezonu jest dla nas czymś całkiem nowym, bo w tym odcinku zmienia się nastrój. To co lubię w tym serialu, to jego umiejętność balansowania od realizmu, przez patos, do śmieszności. To bardzo życiowe" - wylicza Duchovny.

"Ale Hank nie poniósł do tej pory poważnych konsekwencji swojego zachowania. Spędził noc w więzieniu, wkurzył kilka osób, ale nie były to poważne konsekwencje. Pod koniec tego sezonu będą jednak poważne. Prawdziwe. Myślę, że to co się stanie zaskoczy fanów serialu" - zdradza na koniec aktor.


TValentine


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje