Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 144
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Seks, imprezy, rock and roll... Po raz piąty

Przygotujcie się na ekscesy, rozterki sercowe i mnóstwo znakomitej, czarnej muzyki! Pisarz uzleżniony od uciech cielesnych rozpocznie bowiem współpracę z gwiazdą hip-hopu, Samurajem Apokalipsą.

Seks, imprezy, rock and roll, czyli - będzie się działo! Skupiony na sobie, sarkastyczny, mocno zaangażowany w przygody erotyczne, bez przerwy szukający natchnienia pisarz Hank Moody (David Duchovny) powraca na antenę HBO w 5. serii "Californication".

Reklama

Co tym razem czeka kontrowersyjnego amerykańskiego literata, żyjącego jak gwiazda rocka? Mnóstwo frustracji, parę miłych niespodzianek, a także... romanse.

Do serca muzyki...


Od zakończenia 4. serii mijają blisko trzy lata. Pogrążonemu w depresji Moody’emu cudem udało się uniknąć więzienia. Postanawia rozpocząć nowe życie w rodzinnym Nowym Jorku. Niestety, miasto, które nigdy nie śpi, to moc pokus i pasmo rozczarowań.

- Dobre jest to, że wreszcie jego kariera pisarska nabiera rozpędu. Ten jednak, kto ma szczęście w pracy, nie ma go w miłości - mówi Duchovny.

I rzeczywiście, związek pisarza z Carrie (Natalie Zea) zakończył się porażką. Także największa miłość jego życia, Karen (Natascha McElhone), jest już żoną innego. Oddała serce profesorowi Batesowi (Jason Beghe), który nie przypada Hankowi do gustu.

Córka Becca (Madeleine Martin) ma 19 lat - chodzi do koledżu, znowu jest zakochana. A Moody? By uniknąć postępującej frustracji, przyjmuje zaproszenie starego kumpla Charliego (Evan Handler) i wraca do Los Angeles. Wkrótce otrzyma niezwykle kuszącą propozycję napisania scenariusza filmowego dla gwiazdy hip-hopu Samuraja Apokalipsy (RZA)...
MAM

Dowiedz się więcej na temat: Californication | RZA | David Duchowny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje