Reklama

Californication

Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 145
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nie tylko seks go kręci

Na planie "Californication" panuje niesamowicie radosna atmosfera, gdy pieczę nad odcinkiem sprawuje sam David Duchovny.

Sezon 4. "Californication" rozpoczął się w USA 9 stycznia 2011 roku. Realizacją drugiego odcinka zajął się David Duchovny i to już po raz trzeci!

Reklama

Nie jest to jego pierwsze doświadczenie związane z pracą po drugiej stronie kamery. Jako reżyser, David zadebiutował w 1999 roku w swoim kultowym serialu "Z archiwum X". Wtedy spod jego rąk wyszedł odcinek "The Unnatural", a kolejne dwa odpowiednio w 2000 i 2002 roku. Na jego koncie znajduje się też jeden z najwyżej ocenianych odcinków serialu "Kości" - "Judas on a Pole" (odc. 11, sezon 2).

Jak zgodnie mówią aktorzy pracujący na planie serialu - Duchovny jest wymarzonym reżyserem.

- Uwielbiam pracować pod jego okiem, bo on jest reżyserem aktorów. Ma świetne podejście i doskonale nas rozumie - mówi Pamela Adlon.

Grający przyjaciela Hanka Evan Handler dodaje:

- Na planie jest dużo swobody i wolności. Zresztą w tej pracy jesteśmy codziennie, trzeba się umieć odstresować i David potrafi stworzyć taką atmosferę.

Sam David przyznaje, że w reżyserowaniu cieszy go możliwość traktowania aktorów w taki sposób, jak sam chciałby być traktowany.

- Tylko aktorzy potrafią zrozumieć szaleństwo panujące na planie, kiedy masz szerokie ujęcie, a następnie zbliżenie. Wszyscy się na ciebie patrzą. To prawdziwe wariactwo. Ale ja to rozumiem. Dla mnie to sprawdzian odwagi - wyznaje Duchovny.

Dowiedz się więcej na temat: Californication | david duchovny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje