Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 30015
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pierwsza sesja... bez ubrania!

Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli", postanowiła pokazać całej Polsce, że nie ma żadnych problemów ze swoim ciałem i jest dumna z tego, jak wygląda. Lada moment na łamach znanego miesięcznika dla panów ukaże się pierwsza sesja Julii... bez ubrania.


Reklama


Jeszcze kilka lat temu Julia Kamińska zapewniała w wywiadach, że nie interesuje jej udział w sesjach zdjęciowych mających na celu jedynie pokazywanie nagiego kobiecego ciała.

- Rozbieranie przed kamerą lub na scenie musi być naprawdę dobrze uzasadnione. Rozbieranie dla rozbierania w ogóle mnie nie interesuje i zawsze odrzucę rolę, jeśli będzie miała ona polegać tylko na zrzuceniu ubrania i pokazaniu kawałka nagiego ciała - mówiła Julia w wywiadzie.

Julia Kamińska twierdzi, że nigdy nie miała problemów z zaakceptowaniem tego, jak wygląda.

- Nie wstydzę się swojego ciała, ale nie widzę potrzeby pokazywania go w gazetach. Nie wykluczam jednak, że może kiedyś zmienię zdanie... - wyznała jakiś czas temu, dodając, że czułaby się niezręcznie wiedząc, że pismo z jej zdjęciami mógłby kupić w kiosku każdy mężczyzna.

Najwidoczniej Julia doszła ostatnio do wniosku, że rozbierana sesja w kolorowym magazynie to nic strasznego, bo - jak się właśnie okazało - lada moment na łamach jednego ze słynących z "nagich" sesji pism ukażą się zdjęcia ślicznej aktorki bez ubrania.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska | seriale | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje