Reklama

BrzydUla

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 30552
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Brzydula": Małgorzata Socha w bieliźnie rozgrzała internautów!

Małgorzata Socha w takim wydaniu nie pokazała się już dawno! Na Instagramie pojawiła się śmiała fotografia, na której aktorka pozuje odziana w zmysłową bieliznę. "Pięknie w tej czerwieni" - komplementowali internauci.

Małgorzata Socha przygotowała dla swoich fanów prawdziwą bombę! Piękna aktorka, którą obecnie widzowie mogą podziwiać m.in. w roli Violetty Kubasińskiej-Hu w "BrzdydUli 2", opublikowała na swoim Instagramie gorącą fotografię. Wspomniany kadr ukazuje gwiazdę znajdującą się w łóżku, odzianą w czerwoną, koronkową bieliznę.

Reklama

Właśnie w taki sposób Małgorzata Socha postanowiła zachęcić fanów do oglądania nowych odcinków serialu: "BrzydUla 2". Zdjęcie przedstawiające aktorkę w takim wydaniu pochodzi bowiem właśnie z planu zdjęciowego, a w opisie znalazł się także opis odnoszący się do bohaterki granej przez Sochę.

Nowe zdjęcie Małgorzaty Sochy nie mogło przejść w sieci bez echa, a w komentarzach aż zaroiło się od wielu komplementów. Widać po nich, że piękna aktorka cieszy się sporym gronem fanów śledzących jej poczynania w sieci:

"Cudowna kobieta",

"Seksowna i jak kusi!",

"Prześlicznie wyglądasz Małgosiu",

"Pięknie w tej czerwieni".

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje