Reklama

"BrzydUla": Julia Kamińska zapozowała w bieliźnie. "Petarda"

Julia Kamińska doskonale wie jak podgrzać atmosferę. Aktorka "BrzydUli" na swoim instagramowym profilu opublikowała piękne kadry, na których pozuje w bieliźnie. Fani gwiazdy nie mogą wyjść z zachwytu.

Julia Kamińska wróciła do "BrzydUli"

Julii Kamińskiej największą popularność przyniosła rola w serialu "BrzydUla". Kiedy przed laty po raz pierwszy wcieliła się w postać Uli Cieplak, jej kariera nabrała oszałamiającego tempa. Aktorka zaczęła występować w kolejnych serialach i filmach, zaliczyła także debiut na deskach teatru. W 2020 roku, po ponad dekadzie przerwy, ponownie wcieliła się w serialową "BrzydUlę".

Gwiazda hitu TVN7 obecnie udziela się na naprawdę wielu płaszczyznach. Nie tylko gra i śpiewa, ale prowadzi również własny salon fryzjerski, regularnie zabiera głos w ważnych sprawach, często pojawia się też na rozmaitych eventach oraz wydarzeniach kulturalnych. 33-latka dzięki mediom społecznościowym może być w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Za pośrednictwem profilu na Instagramie na bieżąco informuje ich o wszystkich nowych przedsięwzięciach. Kamińskiej zdarza się też publikować w sieci bardziej prywatne kadry. Najnowszy z nich zrobił prawdziwą furorę!

Julia Kamińska zapozowała w bieliźnie

Reklama

Julia Kamińska ma naprawdę pokaźne grono fanów, albowiem tylko na Instagramie jej poczynania śledzi aż 280 tysięcy osób. 33-latka dba o swoich obserwatorów, regularnie dzieląc się z nimi nowymi wpisami i zdjęciami. To, które ostatnio pojawiło się na jej profilu, wywołało prawdziwą salwę zachwytów.

Sensualny kadr, na którym aktorka, uwodząc wzrokiem, pozuje w bieliźnie, oczarował internautów. Kamińska wiedziała, co zrobić, by wywrzeć piorunujące wrażenie.

Autor: Maria Staroń

RMF FM
Dowiedz się więcej na temat: Julia Kamińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje