BrzydUla

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 45306
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"BrzydUla 2": Katarzyna Ankudowicz niczym gwiazda "Słonecznego patrolu"! Aktorka kusi na plaży

Katarzyna Ankudowicz rozgrzała swoich wielbicieli zdjęciami, na których pozuje w skąpym bikini! Aktorka wspięła się na wieżę ratowniczą na plaży i zapozowała w stylu Pameli Anderson, która wcielała się C.J. Parker w kultowym serialu "Słoneczny patrol". Fani są pod wrażeniem!

Katarzyna Ankudowicz w bikini na plaży

Katarzyna Ankudowicz zna świetne sposoby na pobudzenie zmysłów swoich internetowych wielbicieli! Gwiazda serialu "BrzydUla 2" od czasu do czasu chwali się na Instagramie odważnym zdjęciami, na których często odsłania swoje atrakcyjne wdzięki. Aktorka pozostaje też w stałym kontakcie z fanami i bardzo często dzieli się w mediach społecznościowych ciekawostkami ze swojego prywatnego i zawodowego życia. Nic dziwnego, bowiem internetową bibliotekę zdjęć Katarzyny Ankudowicz obserwują obecnie prawie 83 tysiące internautów.

Katarzyna Ankudowicz podzieliła się na swoim Instagramie kolejna zjawiskową fotografią, która pobudziła zmysły jej obserwujących! Gwiazda serialu "BrzydUla 2" założyła na siebie skąpy, dwuczęściowy strój kąpielowy i... wdrapała się na wieżę ratowniczą! Pozującą na konstrukcji aktorkę ujął obiektyw aparatu, a gorąca wakacyjna pocztówka właśnie zasiliła jej media społecznościowe. Jak możemy przeczytać w sekcji komentarzy, najnowsze zdjęcie serialowej siostry Violetty bardzo przypadło do gustu jej fanom!

Reklama

Katarzyna Ankudowicz porównała się do Pameli Anderson

Katarzyna Ankudowicz mogła zaskoczyć swoich fanów opisem do zdjęcia. Okazuje się, że 40-latka porównała się do gwiazdy bardzo popularnego serialu, który znamy pod tytułem "Słoneczny Patrol".

Być jak Pamela! Kto pamięta "Słoneczny Patrol"?- zapytała.

Jeśli nie pamiętacie, to przypomnijmy, że "Słoneczny patrol" to amerykański serial, który był emitowany w latach 1989-2001 i zdobył ogromną popularność na całym świecie. Produkcja opowiadała o prywatnych i zawodowych przygodach ratowników z Los Angeles. Jak Katarzyna Ankudowicz wpadła na pomysł, by porównać swoje zdjęcie do "Słonecznego patrolu"?

Na naszej małej plaży stoi taka wieża ratownicza, to wreszcie weszłam. W końcu zielona noc...-  wyjaśnia.

Jak możemy przeczytać w opisie do instagramowej migawki, Katarzyna Ankudowicz porównała się do Pameli Anderson, jednej z aktorek z tego serialu, która wcieliła się w rolę C.J. Parker. Choć 40-latka zaznacza, że niezbyt dobrze umie pływać, to jej marzeniem jest bieganie po piaszczystej plaży u boku swojego wybranka! Tak jak to było w "Słonecznym patrolu".

Choć z pływaniem u mnie kiepsko, to pobiegałabym brzegiem jak Pamela z Davidem! Oni tak pięknie biegali!- mówi.

Myślicie, że Katarzyna Ankudowicz wygląda podobnie do Pameli Anderson?

Autor: Hubert WiączkowskiRMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy