Reklama

Breaking Bad

Ocena
serialu
8,1
Bardzo dobry
Ocen: 149
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Breaking Bad": Początek końca

Po krótkiej przerwie "Breaking Bad" wraca na ekrany. Bieżący sezon jest ostatnim w historii serialu, ale jego twórcy zadbali o to, aby fani, ocierając łzy, otrzymali solidną porcję zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach momentów.


Reklama


"Breaking Bad" to historia sympatycznego nauczyciela chemii - Waltera White’a, którego nieoczekiwany zbieg okoliczności popycha w zupełnie inne rejony zawodowe - produkcji metaamfetaminy. Walt znajduje się wtedy w najgorszym możliwym momencie życia - jest znudzony pracą, zarówno w szkole, jak i po godzinach na stacji benzynowej, rodzina go nie rozumie, a dodatkowo okazuje się, że ma raka. Od kiedy spotyka na swojej drodze byłego ucznia, obecnie drobnego złodziejaszka, jego życie wywraca się o 180 stopni. Jednocześnie rozpoczyna się jego wewnętrzna przemiana - poczciwego Walta zaczyna pożerać jego złe alter ego - Heisenberg.

W pierwszym z ostatnich ośmiu odcinków "Braking Bad" twórcy nie oszczędzają widzów. Tak jak obiecali, fundują im zawrotne tempo akcji  i rozwiązania kilku zagadek, które mają kluczowe znaczenie dla dalszych losów Walta i spółki. Oczywiście, nie sprawi to, że wszystko nagle stanie się proste, wręcz przeciwnie. Zdradzimy tylko, że odcinek dziewiąty przynosi długo wyczekiwaną odpowiedź na temat stanu zdrowia Waltera.

Jak myślicie, co przyniesie końcówka sezonu? Czy Waltera spotka zasłużona kara, czy może w ostatniej chwili się zrehabilituje i na powrót stanie się kochającym mężem i ojcem? Czy to w ogóle możliwe? Czekamy na wasze komentarze.

 

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Breaking Bad | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje