Reklama

Beverly Hills, 90210

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 342
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szalone romanse w "Beverly Hills, 90210"


Reklama

Schodzili się i rozchodzili, zdradzali, porzucali, a później próbowali ocalić swoje związki. Burzliwe relacje, jakie ich łączyły często wpływały na przyjaźnie, wywoływały rodzinne spory, a nawet wpędzały w nałogi. Której z par kibicowaliście? Wszystkie z nich możecie oglądać w serialu "Beverly Hills, 90210" od poniedziałku do piątku na CBS Drama!

Kelly i Steve

Steve Sanders długo nie miał szczęścia w miłości. Kiedy go poznajemy  jest beztroski, szasta pieniędzmi i miesza się w szemrane interesy. Szuka dziewczyny, ale z każdą kolejną łączą go tylko przelotne romanse. Zresztą nastolatki z West Beverly High wykorzystują to, że jest zamożny i ma przystojnych kolegów...

Prawdziwą miłością Steve’a jest Kelly. To właśnie z Taylor przeżywa swój pierwszy raz. Niestety, lekkomyślność pcha go w ramiona pięknej Tiffany, z którą zdradza swoją ukochaną. A ona nie chce już potem słyszeć o powrocie...

Po rozstaniu z Kelly Steve długo szuka tej jedynej. Zostaje nią Japonka Janet Sosna. Choć tych dwoje początkowo połączyła jedynie namiętność, lekkoduch Steve daje się w końcu usidlić i zaciągnąć przed ołtarz, a Janet rodzi mu córkę Madeline. I żyją długo i szczęśliwie!

Brenda i Dylan

Romans Brendy i Dylana rozpoczął się już w pierwszym sezonie "Beverly Hills, 90210" (dokładnie w 11. odcinku).  Od początku była to burzliwa relacja. Najpierw na drodze do szczęścia tych dwojga stanął ojciec Brendy, Jim, który nie tolerował buntowniczego stylu życia Dylana. Ale nie był on jedynym problemem. Seks, na który nalegał McKay i strach przed niechcianą ciążą, kłopoty Dylana z ojcem alkoholikiem, obopólne zdrady, a w końcu "ta trzecia". Kelly Taylor, najlepsza przyjaciółka Brendy, skorzystała z jej chwilowej nieobecności i odbiła jej chłopaka!

Brenda nigdy tak naprawdę nie przestała kochać Dylana. Przed swoim wyjazdem na studia do Londynu wyznała mu miłość. McKay odwiedzał ją w Europie, jednak ostatecznie wrócił do Kalifornii, gdyż stwierdził, że jego serce należy do blondwłosej Kelly.

Kelly i Dylan

Dylan dał się omotać Taylorównie w czasie, kiedy Brenda wyjechała na wakacje do Paryża. Zresztą Kelly od dawna planowała zdobyć serce chłopaka. Już w szkole chciała umówić się z nim na randkę, ale ruszyło ją sumienie i powiedziała o wszystkim swojej przyjaciółce. Później, sypiając z Dylanem nie miała już dylematów moralnych...

Związek Dylana i Kelly miał swoje wzloty i upadki. Ostatecznie para rozstała się w 4. sezonie. Kelly odeszła do Brandona, a Dylan wpadł w sidła narkotykowego nałogu.

W 6. sezonie Dylan poznał i zakochał się w Toni - córce największego wroga swojego ojca. Para zaręczyła się i wzięła ślub. Niestety, w wyniku fatalnej pomyłki dziewczyna zginęła od kul, a Dylan zniknął z serialu na 3 sezony. Powrócił w 9. serii, by uświadomić sobie, że tak naprawdę całe życie kochał Kelly. Ostatni odcinek daje nadzieję, że tych dwoje znajdzie w końcu szczęście razem.

Brandon i Kelly

On spodobał się jej już pierwszego dnia, kiedy spotkała go w West Beverly High. Podczas wiosennego balu próbowała zdobyć jego serce, ale powiedział jej, że jest dla niego jak siostra. Urażona Kelly zmieniła więc obiekt zainteresowań i wkrótce odbiła chłopaka swojej przyjaciółce - Brendzie. Ale młody Walsh w końcu zrozumiał, że śliczna blondynka nie jest mu obojętna i... odbił ją swojemu najlepszemu przyjacielowi - Dylanowi. McKay zaczął nadużywać narkotyków i alkoholu, a po terapii odwykowej próbował wrócić do Kelly, proponując jej wspólną podróż dookoła świata. W tym samym czasie Brandon oświadczył się jej. Kelly nie przyjęła żadnej z propozycji. Później Brandon i Kelly schodzili się i rozchodzili, by w końcu w 8. sezonie... stanąć przed ołtarzem! Do ślubu jednak nie doszło, bo obydwoje stwierdzili, że nie są na to gotowi, a serce Kelly bije dla kogoś innego.

Donna i David

Bodaj najromantyczniejsza historia miłosna w "Beverly Hills, 90210". On młodszy, nieodpowiedzialny, z rozbudzonymi żądzami seksualnymi. Ona niepewna siebie, zakompleksiona z mocnym postanowieniem zachowania dziewictwa aż do ślubu. Pozornie tych dwoje nie mogło nic połączyć, a jednak! Ich związek też nie należał do najłatwiejszych. David nalegał na seks, Donna się opierała. Chłopak w końcu zdradził ją z przypadkową dziewczyną, co przyczyniło się do ich rozstania. Później miał też problemy z narkotykami.  Donna natomiast związała się z Rayem,  ubogim muzykiem z patologicznej rodziny. Matka Donny od początku była przeciwna tej relacji. Ostatecznie chłopak zamiast Donny wybrał karierę. A Martin związała się z Davidem, co przypieczętowała przysięgą małżeńską:

"Patrzę na ciebie i widzę mojego najlepszego przyjaciela, twoja energia i pasja inspirują mnie w do podejmowania kroków, o których wcześniej nawet nie śniłam. Twoje wewnętrzne piękno sprawia, że nie obawiam się być przy tobie sobą. Nigdy więcej nie będę się niczego bała. Nigdy nie myślałam, że znajdę kogoś takiego, że pokocham tak bezwarunkowo. Choć mieliśmy wzloty i upadki, ty zawsze trwałeś przy mnie, jesteś moją bratnią duszą. Nadajesz sens, kiedy wszystko inne go traci. Bez ciebie moja dusza jest pusta, serce złamane, a ja cała niekompletna. Codziennie dziękuję Bogu, że postawił cię na mojej drodze, a tobie dziękuję za miłość do mnie."

Andrea i Jesse

Niepozorna Andrea wcale nie wiodła nudnego życia osobistego! Choć na początku wszyscy współczuliśmy jej beznadziejnej miłości do młodego Walsha, z czasem Zuckerman zaczęła się rozkręcać!  "Pakt dziewictwa", który zawarła w liceum z Donną, zerwała dopiero w college’u, i kto by się spodziewał, z wykładowcą!  Niedługo potem poznała barmana Jessego, z którym zaszła w nieplanowaną ciążę. Chłopak postanowił ożenić się z nią, choć początkowo pretekstem był jedynie stan błogosławiony Andrei. Z czasem  jednak pojawiła się miłość. Nudne małżeńskie życie szybko znudziło Andreę i próbowała je sobie urozmaicić z pediatrą, który leczył jej córkę. Ostatecznie zrozumiała, że szczęście rodzinne jest dla niej najważniejsze i wróciła do męża.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje