Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 13497
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Robert zrobi skok w bok!

Wkrótce Robert (Marcin Czarnik) połasi się na wdzięki swojej asystentki Pauliny (Milena Suszyńska). Czy Chowański (Jacek Rozenek), który nakryje ich na namiętnych pocałunkach, powie o tym Marcie (Katarzyna Zielińska)?

Paulina Dębska popełnia w pracy błąd za błędem, dlatego Marta uważa, że asystentka Romanowskiego powinna zostać zwolniona. Niebawem znów nie dopilnuje swoich zadań i - w wyniku jej pomyłki - do druku w najnowszym numerze pójdą stare reklamy. Lecz dziewczyna znajdzie sposób na Roberta: będzie go czarować komplementami i kusić swoimi wdziękami. A on wpadnie w jej sidła. Nastąpi to w 943. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 16 maja).

Przyłapani na gorącym uczynku

Reklama

Tymczasem Artur Chowański któregoś wieczoru pojawi się niespodziewanie w redakcji i nakryje Roberta w jednoznacznej sytuacji z Pauliną. Zobaczy, jak się całują, a Romanowski rozpina bluzkę asystentce i pieści jej piersi. Para nie zorientuje się, że ktoś ich obserwuje.

Rano Robert wpadnie w złość, gdy Marta zapyta go, o której wrócił z pracy. W tym samym momencie dostanie od Pauliny SMS, że jest cudowny, ale szybko go skasuje. W biurze seksownie ubrana asystentka zaproponuje powtórkę poprzedniego wieczoru. Choć Romanowski stwierdzi, że to była pomyłka, dziewczyna nadal będzie go uwodzić i prowokować.

Odmówi żonie seksu

A gdy w domu Marta zaproponuje mu seks, Robert wykręci się bólem głowy. Następnego dnia Walawska o mały włos nie przyłapie męża na pocałunkach z kochanką w aucie. Na domiar złego Chowański powie Robertowi, że wie o jego romansie.

- Nie powiem nic Marcie, jeśli... Paulina zostanie zwolniona - postawi mu ultimatum.

Po rozmowie z Chowańskim Robert wyzna Marcie, że zdał sobie sprawę, że od pracy ważniejsza jest rodzina.

Czy Marta Walawska pozna prawdę o zdradzie męża?

Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęscia | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje