Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15163
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Próba uczuć

Tajemnice, zdrady, podejrzenia i kłamstwa. Wkrótce dowiemy się, kto zapłaci wysoką cenę za chwilę namiętności, a kto zdoła ocalić swój związek.

Pokusa, chwila zauroczenia przystojnym adoratorem.... A może zmęczenie ciągłymi kłopotami? Przecież małżeństwo z Pawłem (Marcin Hycnar) nie było nigdy sielanką. Wystarczy moment, by życie, które dotąd prowadziła Julia Zwoleńska (Marta Nieradkiewicz), legło w gruzach. Dziewczyna spędzi noc z Antoniem (Pior Borowski), zdradzi męża! Czy nowy związek okaże się trwały? Rano Julia będzie w popłochu pakowała swoje rzeczy.

Reklama

"Niepotrzebnie cię poznałam... Niepotrzebnie tu przyjechałam. Tylko jeszcze bardziej skomplikowałam sobie życie!" - powie kochankowi.

Antonio zrozumie, jak bardzo jest załamana. Ale dla niego ta noc była spełnieniem marzeń. Otwarcie powie Julii, że chce ją zatrzymać za wszelką cenę. Jest zakochany!

Tymczasem Paweł w Warszawie spotka przypadkiem Ksawerego i odkryje, że żona wcale nie wyjechała do Zakrzewia. Instynkt mu podpowie, że stało się coś złego.

W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak zbiera kolejne elementy układanki. Nie jest naiwny. Pomału zacznie dochodzić prawdy. Gdyby Julia powiedziała, co się stało, byłby to koniec. Ale ona pójdzie za radą znajomej. Skłamie, by ocalić małżeństwo. Paweł na tym nie poprzestanie. Dotrze aż do Antonia. Jedno słowo profesora może zniszczyć małżeństwo Julii. Ale i on nie powie Pawłowi prawdy. Nie zechce decydować o losie ukochanej wbrew jej życzeniom. Czy to koniec romansu? A może nowy etap. Taka wielkoduszność musi zrobić wrażenie na Julii...

Kryzys zagraża też drugiemu małżeństwu. Piotr Walawski (Piotr Jankowski) nigdy nie był wzorem wierności. Marta (Katarzyna Zielińska) czuje, że w Anglii zaangażował się w kolejny romans.

"Mam wrażenie, że go znowu tracę..." - powie odwiedzającej ją matce.

"Przypuszczam, że Piotr ma romans z Agnieszką, koleżanką z pracy. To brzmi niewiarygodnie, ale widziałam, jak on na nią patrzy. A ona na niego! Są też drobne zmiany w jego zachowaniu. Nowe słowa, których zaczął używać, nowe potrawy, które polubił. Zobaczyłam ich razem na imprezie firmowej w banku!" - doda.

Czy te obawy Marty się potwierdzą?

Jesienią w nową fazę wkroczy związek Joli (Małgorzata Potocka) i Janka Kozłowskiego (Przemyslaw Redkowski). Do tej pory łączył ich seks i zwariowane pomysły. A teraz Janek zacznie poważnie myśleć o małżeństwie. Będzie zabiegał o sympatię rodziców Joli. Przyszły teść będzie zachwycony, za to przyszła teściowa co najmniej nieufna. Czy jej obawy są zasadne? I przede wszystkim, czy Janek poprosi Jolę o rękę?

Zenka Grzelaka (Jan Pęczek), u którego wszystko zdawało się układać pomyślnie, czeka dramat. Najpierw poczuje ból głowy, a potem... straci wzrok. Czy to nieodwracalne? Może jednak lekarze zdołają mu pomóc?

Kolejne odcinki "Barw szczęścia" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:05 w TVP2.

Więcej czytaj w magazynie "Tele Tydzień"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje