Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 15141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nowy amant

Przystojny, tajemniczy... i pełen niepokojącego wdzięku. Już wkrótce na drodze Marty Walawskiej stanie mężczyzna, który... obudzi w niej najgorsze instynkty!

Zacznie się od spotkania na parkingu. Marta odkryje, że jej miejsce przed redakcją zajął pewien bezczelny intruz? Najpierw "skomentuje" jego wygląd, potem wygląd jego samochodu, a na koniec rzuci:

Reklama

- "Jest pan niedojrzały i żałosny!".

Kwadrans później, wchodząc do redakcji, Marta zaniemówi. "Znajomy" z parkingu okaże się... nowym naczelnym magazynu "Dama"!

Jak nowy szef odpowie na zachowanie pięknej dziennikarki? Marta trafi "na celownik", czy... sprawdzi się stara zasada: "kto się czubi ten się lubi"?

Nowego naczelnego "Damy" - Roberta - zagra Marcin Czarnik ("Ciało", "Fala zbrodni"), absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie. "Barwna osobowość", "na publiczność działa hipnotyzująco" - tak, po każdym występie w teatrze, piszą o nim krytycy. Na scenie był już Konradem, Hamletem i Don Juanem... Czy teraz, przed kamerami, znowu zamieni się w niebezpiecznego uwodziciela - i podbije serce Marty Walawskiej? Odpowiedź już wkrótce.

Przypomnijmy, że serial "Barwy szczęścia" jest wśród nominowanych do nagrody Telekamery Tele Tygodnia 2008 w kategorii "serial obyczajowy".

Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Telekamer Tele Tygodnia 2008.

Aby wziąć udział w głosowaniu kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje