Reklama

Maja Bohosiewicz przeżywa dramat! Na sprowadzenie swojego psa do Dubaju musi wydać majątek!

Maja Bohosiewicz to polska aktorka, która w ostatnim czasie swoją karierę skierowała ku biznesowi. Gwiazda niedawno pochwaliła się swoim fanom, że wyjeżdża do Dubaju i nie będzie to jedynie krótki urlop. Planuje zostać tam na dłużej, bo wynajęła już mieszkanie i chce zapisać swojego syna do miejscowego przedszkola. O tym, że Bohosiewicz nieprędko wróci do Polski świadczy też to, że chce do Dubaju sprowadzić swojego psa. Za jego przelot musi jednak zapłacić aż 10 tys. złotych. I to w nie w klasie biznes, tylko w luku bagażowym.

Maja Bohosiewicz ma kłopot

Początkowo Bohosiewicz miała nadzieję, że psa uda się przewieźć liniami Etihad, które od niedawna wpuszczają psy na pokład. Ale gdy zgłębiła przepisy, okazało się, że w przypadku lotów do Emiratów jest to niewykonalne. "Niestety zwierzak nie może nam towarzyszyć na pokładzie samolotu, nawet jeżeli ogólne przepisy linii lotniczej pozwalają, według przepisów zwierzęta na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich muszą zostać przywiezione w luku cargo. Uwierzcie mi sprawdziłam każdą opcję. I ja wiem, że jest też transport psa jako wsparcie emocjonalne, ale absolutnie to nie funkcjonuje w Emiratach" - opisała możliwości, które rozważała.

Reklama

Kuzia jest psem rasy cavalier. W rodzinie Mai pojawiła się kilka miesięcy temu. Celebrytka zdecydowała się na nowego psa po ponad roku od chwili, gdy odeszła jej suczka adoptowana ze schroniska.

Zwierzęta na pokładzie samolotu

Status psa emocjonalnie wspierającego swojego właściciela miała nieżyjąca już suczka Stana Borysa rasy shih tzu, Julka. Dzięki specjalnemu certyfikatowi, jaki dostała, muzyk nie musiał płacić za jej lot i mógł ją mieć cały czas przy sobie.

Podana przez Maję Bohosiewicz informacja o tym, że jedynymi zwierzętami wpuszczanymi na pokład samolotów lini Emirates, jest zaskakująca tylko z pozoru. Wyjaśnienie jest proste. Sokół to ptak narodowy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jeden z symboli tego kraju. (PAP Life)

ag/ gra/

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama