Reklama

Joanna Opozda pokazała ciążowe krągłości! Zdradziła też, jak się relaksuje

Joanna Opozda i Antek Królikowski jakiś czas temu poinformowali o tym, że spodziewają się dziecka. Aktorka szybko zdecydowała, że czas ciąży będzie starała się spędzić w spokoju, odpoczywając i dbając o siebie. Ostatnio na swoim InstaStories gwiazda pochwaliła się fanom, jak spędza czas. Okazuje się, że Opozda lubi relaksować się na masażu tajskim. Przy okazji pokazała spory ciążowy brzuszek!

Joanna Opozda postawiła na relaks

Joanna Opozda i jej mąż - Antek Królikowski we wrześniu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Od tej pory celebrytka zdecydowanie zminimalizowała swoją aktywność. Bardzo rzadko pojawia się na wydarzeniach z branży, nie widuje się jej na ściankach oraz ograniczyła dodawanie postów na Instagramie. Wszystko, co publikuje zazwyczaj jest wykadrowane tak, by nie pokazywać ciążowych krągłości. 

Ostatnio jednak gwiazda postanowiła zrobić wyjątek. Zamieściła na swoim InstaStories krótki filmik, na którym widać, jaki sposób relaksu najchętniej wybiera. Okazuje się, że aktorka uczęszcza na masaż tajski. Dzięki nagraniu widzowie mogli zobaczyć również, jak zmieniła się sylwetka gwiazdy. Z filmiku wynika, że Opozda może pochwalić się już sporym ciążowym brzuszkiem!

ReklamaReklama

Reklama

Reklama

Reklama