Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 21078
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": radosny powrót, ale to nie skończy konfliktu. Co dalej?

Nadchodzący odcinek przyniesie spore emocje w relacjach młodych bohaterów. Podczas gdy Romeo szykuje się do oświadczyn, jego plany może pokrzyżować nieoczekiwane spotkanie u jubilera oraz nieustanne złośliwości ze strony powracającego do Polski Aleksa.

W 3374. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Aldona będzie miała powód do radości, gdy do Polski wróci w końcu Aleks - specjalnie na święta.

"- Synku! Nareszcie! 

- Mamo... udusisz! 

- Muszę, po prostu muszę cię wyściskać... Za wszystkie czasy!"

Po przyjeździe do domu chłopak cały czas będzie jednak w konflikcie z Romeo, "dogryzając" koledze przy niemal każdej okazji. Tymczasem Romeo wybierze się do jubilera, by wybrać pierścionek zaręczynowy dla Ewy. Niespodziewanie jednak wpadnie na Ewelinę. Jak skończy się to spotkanie?

"Barwy szczęścia": to nie koniec kłopotów

Problemy Mariusza nie kończą się. Jego gospodarstwo pogrąża się w kłopotach finansowych i Kasia zaproponuje mu pomoc w opłaceniu rekultywacji gruntów, jednak on uniesie się honorem i odmówi. Zdecyduje jednak, by sprzedać część swojej ziemi.

Reklama

"Barwy szczęścia": Kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" można zobaczyć na antenie TVP2 o godzinie 20:05.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL