Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Pokojowe rozstanie zamiast ślubu

​Dominika dojdzie do wniosku, że nie może zostać żoną Sebastiana. Zdecyduje się... odwołać ślub!

Matka wyzna Sebastianowi (Marek Krupski), że wie, jak jego narzeczona zarabiała kiedyś  na życie. - Była zwyczajną prostytutką! - stwierdzi Eliza (Danuta Kowalska) i zażąda od syna, by zapomniał o ślubie. 

Reklama

- Ta panienka musi zniknąć z twojego życia - doda. Sebastian powie jej, że zna przeszłość swej przyszłej żony. Dominika (Karolina Chapko) od razu domyśli się, że to Damian (Michał Lesień-Głowacki) zadenuncjował ją przed Kowalską. 

Wójcik zapewni ją jednak, że nie ma nic wspólnego z podłym donosem. Tymczasem Sebastian zniknie na całą noc... Po powrocie do domu przeprosi narzeczoną. 

- Miałem tylko chwilę zwątpienia - wyszepcze, ale ona nie będzie chciała słuchać jego wyjaśnień. - Zaraz się spakuję i się stąd wynoszę - zdenerwuje się. Kowalski ubłaga ją, by została.

Wśród przybyłych na ślub gości Dominika zobaczy... Klemensa (Sebstian Perdek), u którego sprząta nago, rozmawiającego z mającą być jej druhną Natalią (Maria Dejmek). Zblednie z przerażenia. 

Uzna, że kiedy Sebastian dowie się, co łączy ją z przyjacielem Zwoleńskiej, zostawi ją. Zdecyduje się wyznać Kowalskiemu, że Klemens jest jej klientem. - Jakoś sobie z tym poradzę - westchnie Sebastian. 

- Nie mogę... - szepnie Dominika, odwróci się i ucieknie z płaczem sprzed urzędu.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje