Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19532
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinki 2888-2889. Rozbierze się w słusznej sprawie. Uwiedzie fotografkę​?

W 2888. odcinku "Barw szczęścia" (emisja 23 listopada w TVP2) Aldona (Elżbieta Romanowska) wpadnie na pomysł, by członkowie drużyny oldboyów zapozowali do zdjęć, które mogłyby znaleźć się na kartach charytatywnego "rozbieranego" kalendarza na kolejny rok. Borys (Jakub Wieczorek) przedstawi ideę żony Darkowi (Andrzej Niemyt), a ten reszcie piłkarzy-amatorów. O zrobienie zdjęć Janicki poprosi Weronikę (Maria Świłpa). Podczas sesji mocno zaiskrzy między panią fotograf a... Justinem (Jasper Sołtysiewicz).

Pomysł, by zapozować do "rozbieranego" kalendarza, spodoba się większości oldboyów. Tylko Hubert (Marek Molak) będzie miał opory przed pozowaniem bez koszulki. - Nie będę świecił gołą klatą - powie Darkowi, a ten poprosi go, by jeszcze raz przemyślał sprawę.

Do wzięcia udziału w sesji przekona Pyrkę Olga (Dorota Kwietniewska). - Widziałam cię nago i naprawdę nie masz się czego wstydzić - stwierdzi i poradzi Pyrce, by nie bojkotował fajnej akcji.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2888. Darek poprosi Weronikę, by zrobiła oldboyom "rozbierane" zdjęcia

Janicki spotka się z Weroniką i zaproponuje jej zrobienie zdjęć do charytatywnego kalendarza.

Reklama

- Gołe klaty, rywalizacja na boisku, takie tam, męskie i sexy. Zrobisz nam jutro takie zdjęcia? - zapyta.

Niespodziewanie pomysłem zainteresuje się Modrzycki (Piotr Ligienza). - Zgłaszam się na otwarcie kalendarza. Będę idealnym styczniem - zażartuje.

- Czyli... robimy - zdecyduje Weronika i, patrząc Błażejowi prosto w oczy, powie, że sama oceni, czy nadaje się, by zostać fotomodelem.

Następnego dnia Werka zjawi się na boisku "Startu Felenica" i od razu przystąpi do pracy. Na widok Modrzyckiego i Skotnickiego prężących mięśnie przed obiektywem Damian (Michał Lesień) ostro zaprotestuje.

- To nie są oldboye - zauważy.

- Ani się obejrzą, jak będą. Nie przejmuj się - pocieszy go Borys.

- Poza tym męskość to nie tylko wygląd. Liczą się siła i doświadczenie, które mamy wypisane na twarzach. Babki to lubią - doda.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2889. Justin wprost powie Weronice, że jest nią zainteresowany

Weronika okaże się nie tylko znakomitą fotografką, ale też bardzo sprawną organizatorką planu zdjęciowego. Najpierw zapozuje jej cała drużyna, a potem każdy z oldboyów osobno.

- Kogut - zakpi Modrzycki, widząc, jak Justin dwoi się i troi, by zaimponować muskulaturą fotografce.

- Na rzęsach też chodzisz? - spyta Skotnickiego, gdy ten stanie na rękach.

- Musiałbym najpierw zapuścić. Pożyczysz mi odżywkę? - zażartuje Justin.

- W zamian za lakier do paznokci - odetnie się Błażej.

Weronika uzna, że robi się niebezpiecznie i że jej modele lada chwila mogą skoczyć sobie do gardeł, poprosi Modrzyckiego, by potrzymał jej blendę.

Po zdjęciach Justin podejdzie do Weroniki i zaprosi ją na kawę.

- Nic z tego. Mam tryliard zdjęć do obróbki - stwierdzi dziewczyna.

- Chętnie pomogę - zaoferuje Skotnicki, ale Wera podziękuje.

- To może chociaż numer telefonu? Żebym mógł próbować do skutku... Wiem, że jesteś zajęta, za to ja wytrwały - szepnie Justin.

- Jak jesteś wytrwały, to i numer znajdziesz - usłyszy.

Zdradzamy, że Skotnicki postawi sobie za punkt honoru, by umówić się z Weroniką. Czy przekona ją, żeby poszła z nim na randkę? Czy reporterka będzie kolejną zdobyczą przystojniaka?

"Barwy szczęścia": Odcinki 288-2889. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Na emisję 2888. odcinka "Barw szczęścia" TVP2 zaprasza w czwartek 23 listopada o godzinie 20.10, a odcinek 2889. serialu Dwójka wyemituje w piątek 24 listopada także o godzinie 20.10.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy