Barwy szczęścia
Ocena
serialu
8
Dobry
Ocen: 21061
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Nie ma dla niej lepszego lokum. Kocha tylko własny dom

W 3352. odcinku „Barw szczęścia” zobaczymy Agatę, która nie potrafi pożegnać się z przeszłością, oraz Wandę, która swoim nowym wizerunkiem wprawi syna w osłupienie. Sprawdźcie szczegóły nadchodzącej premiery!

W 3352. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata z Ignacym znów zaczną się sprzeczać. Pyrka odwiedzi z ukochanym kilka mieszkań, które wyszuka dla nich Małgorzata... i wszystkie odrzuci! Wystawi tym na próbę nie tylko cierpliwość agentki, ale też swojego partnera.

"- Zrozum... Ja muszę się w tym nowym mieszkaniu zakochać, inaczej nie dam rady!

- A wiesz, co ja myślę? Że zmieniłaś zdanie i nie chcesz się stąd wyprowadzić... Żadnego innego miejsca nie pokochasz tak, jak tego domu "— odpowie jej zrezygnowany Ignacy.

"Barwy szczęścia": początek romansu?

Tymczasem Wanda znów zajrzy do sąsiadów na brydża... i przy okazji kolejny raz spotka się z Marczakiem. Szykując się na "imprezę", założy tak odważną kreację, że Tomasz, widząc nowy "image" matki, będzie w głębokim szoku.

Reklama

"- Wybierasz się... na randkę?

- Nie wygłupiaj się... Do sąsiadów idę, na brydża!

- W takim stroju?

- A co, myślisz, że w brydża gra się w dresie? — utnie pewna siebie Wanda.

"Barwy szczęścia": Kiedy oglądać?

Premierowe odcinki "Barw szczęścia" można zobaczyć na antenie TVP2 o godzinie 20:05. Nie przegapcie najnowszych zawirowań w życiu Waszych ulubionych bohaterów!

www.barwyszczescia.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL