Reklama

Barwy szczęścia

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 16373
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Młody polski aktor uzależnił się od narkotyków! Jest już po odwyku

15-letni Witold Sosulski, czyli Witek z "Barw szczęścia", rok temu trafił do ośrodka terapii uzależnień, bo jego mama odkryła, że zażywa narkotyki... - Wyjście z narkomanii nie jest proste - napisał na Instagramie po zakończeniu trzymiesięcznego odwyku i zaapelował do swoich rówieśników, żeby nigdy nie sięgali po jakiekolwiek używki.

"Jeśli jeszcze nie wziąłeś, a zastanawiasz się, nie rób tego. Jeśli się na to zdecydujesz, otworzysz drzwi których nie da się zamknąć" - zwrócił się Witold Sosulski do swoich fanów, jeszcze zanim zdecydował się opowiedzieć w jednym z programów śniadaniowych o swej walce z uzależnieniem.

Reklama

Witold - znany m.in. z roli Antka z "rodzinki.pl" - ma za sobą trzymiesięczny odwyk w ośrodku zamkniętym, gdzie umieściła go mama...

"Trafiłem do ośrodka po 3 miesiącach zażywania. Mama, kiedy tylko się zorientowała, przekazała mnie do zakładu terapii uzależnień. Najpierw była to walka... Dopiero po kilku tygodniach, kiedy miałem kryzys i byłem samotny, przyznałem przed samym sobą, że jestem uzależniony. Wcześniej nie potrafiłem tego wykryć" - wyznał młody aktor w "Pytaniu na śniadanie".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje