Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 18952
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska pozowała do zdjęć bez ubrania!

Katarzyna Zielińska, czyli Marta Chowańska z "Barw szczęścia", jest jedną z niewielu polskich gwiazd, których do niedawna żadnemu z pism dla panów nie udało się namówić na rozbieraną sesję... Wkrótce jednak zobaczymy aktorkę w pełnej krasie na łamach jednego z magazynów!

Katarzyna Zielińska bardzo długo negocjowała warunki swego udziału w sesji, podczas której pozować miała do zdjęć bez ubrania. Jak informuje tygodnik "Na Żywo", aktorka sama wybrała fotografa i pozostałych członków ekipy zdjęciowej, sama wymyśliła stylistykę fotografii i sama wybrała zdjęcia, które już wkrótce obejrzy cała Polska. Gwiazda "Barw szczęścia" zastrzegła sobie też w kontrakcie, że wysokość jej honorarium za pokazanie wszystkich jej wdzięków na zawsze pozostanie tajemnicą...

Reklama

Katarzyna Zielińska uzależniła podobno swą zgodę na udział w śmiałej sesji od tego, czy uzyska na to pozwolenie męża, rodziców i siostry. Wojciech Domański, którego poślubiła w sierpniu 2013 roku, nie miał nic przeciwko, by jego ukochana rozebrała się przed obiektywem, również członkowie najbliższej rodziny aktorki nie dostrzegli w tym pomyśle niczego złego. 37-letnia odtwórczyni roli Marty w "Barwach szczęścia" uznała, że nie musi wstydzić się swego ciała i po trwających kilka tygodni negocjacjach w końcu stanęła na planie!

Zdjęcia, które ukażą się w nowym numerze popularnego pisma dla mężczyzn, są - jak twierdzą ci, którzy już je widzieli - przepiękne. Katarzyna Zielińska podeszła do pozowania jak do zadania aktorskiego, a udział w sesji potraktowała jak wyzwanie. Jest - według informatora "Na Żywo" - bardzo zadowolona z efektów swej pracy.

Numer magazynu "Playboy" z nagą Katarzyną Zielińską na okładce jeszcze w styczniu pojawi się na rynku. Przypomnijmy, że na łamach najbardziej znanego na świecie pisma dla panów swe wdzięki pokazały już niemal wszystkie najpiękniejsze polskie aktorki - m.in. Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Joanna Brodzik, Anna Korcz, Marta Wierzbicka, Aleksandra Szwed, Joanna Liszowska, Aneta Zając i wiele, wiele innych.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Agencja W. Impact
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zielińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama