Reklama

"Barwy szczęścia": Kamila Kamińska opublikowała intymne kadry! Pozuje z córeczką przy piersi

Kamila Kamińska, aktorka znana głównie z "Barw szczęścia" i "Zakochanych po uszy" niedawno po raz pierwszy została mamą. Ostatnio podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie intymnymi kadrami, na których karmi swoją córeczkę piersią. "Towarzyszy nam spokój" pisała gwiazda.

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska niedawno dołączyła do grona znanych mam! Aktorka doskonale znana serialowej publiczności w maju urodziła córkę - Jaśminę. Ojcem dziecka jest Michał Meyer, który grał z Kamińską w serialu pt.: "Zakochani po uszy". 

Kamila Kamińska, która zawodowo wciela się także w postać Reginy w "Barwach szczęścia", czerpie ogrom radości z macierzyństwa, a swoimi emocjami chętnie dzieli się także z internautami. Aktorka zamieściła niedawno na Instagramie rozczulający rodzinny kadr, na którym znalazł się również jej partner i pociecha. Migawka aparatu uwieczniła moment, w którym Kamila Kamińska karmiła córeczkę piersią.

Reklama

Zobacz też: "Zakochani po uszy": Kamila Kamińska wciąż ma szansę na podbój Hollywood?

Kamila Kamińska o karmieniu piersią

W opisie do zdjęcia Kamila Kamińska wspomniała o wyjątkowej więzi łączącej mamę i dziecko. Nie zabrakło także odniesienia do Światowego Tygodnia Karmienia Piersią, który jest obchodzony właśnie początkiem sierpnia.

Jeszcze rok temu nie miałam pojęcia o takim święcie jak Światowy Tydzień Karmienia Piersią (...). W myśl zasady - widzimy wokół to, co jest żywe w naszym życiu - karmienie stało się tak naturalnym i ważnym tematem jak dla dorosłych codzienne picie dużej ilości wody (...). Karmimy się już 2 i pół miesiąca. I tak, rzeczywiście - wzajemnie, rodzinnie. Nie kłamali Ci, co mówili, że karmienie piersią pogłębia bliskość i więź między matką i dzieckiem. A czy ktoś wspominał o ojcu? Synergia rodzinna. Zdecydowanie. Uwielbiam moment, kiedy każdy się uspokaja przy tym magicznym "haps haps" zassaniu i potem cóż.. spaniu. Towarzyszy nam Spokój (...) -zdradziła Kamińska.

Klimatyczna fotografia szturmem podbiła serca internautek, a w komentarzach - obok wielu ciepłych słów - pojawiło się również sporo podziękowań za podjęcie tak ważnego tematu.

Miłość i spokój, które koją i dają siłę - to właśnie Jaśmina wypija z mlekiem Mamy. To czuć między Wami (...),

Pięknie to ujęłaś,

Ale cudownie uchwycony moment,

Co za cudowność absolutna- czytamy pod zdjęciem.

Zobacz też: Kamila Kamińska urodziła. Michał Meyer pokazał uroczy kadr z maluchem!

Autor: Sabina Obajtek

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje