Reklama

Bad Boy

Ocena
serialu
5,9
Przeciętny
Ocen: 66
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Małgorzata Kożuchowska topless. Aktorka zaskoczyła śmiałym kadrem

Małgorzata Kożuchowska wspomina dawne czasy, publikując na Instagramie śmiały kadr sprzed lat. Pozowała wówczas topless. Widok aktorki w takim wydaniu to rzadkość.

Aktorka znana z seriali "Rodzinka.pl", "M jak miłość" czy "Prawo Agaty", a także kultowych produkcji jak "Kiler" czy "Kiler-ów 2-óch", pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Małgorzata Kożuchowska prowadzi własny profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion internautów. 

Reklama

49-letnia aktorka postanowiła ostatnio powspominać stare czasy. Podzieliła się z internautami pochodzącym z sesji dla jednego z magazynów archiwalnym zdjęciem, do którego zapozowała topless.

"Chudość i młodość" - skomentowała kadr sprzed lat, o którym "Twój Styl" pisał niegdyś:

"Wychowała się w innym świecie, żyje w innym. Kiedyś rodzina przeżyła wstrząs, gdy w Wigilię zobaczyli ja prawie nagą w serialu "Przeprowadzki". Tata powiedział: "pójdziemy na pasterkę do innej parafii". Nie zgodziła się na zdjęcia dla "Playboya", bo to nie jest konieczne dla sztuki. Ale nie boi się odważnych zdjęć. W naszej sesji nie była ważna nagość, tylko kobieca zmysłowość".

Odważna fotografia z przeszłości zrobiła na obserwatorach Małgorzaty Kożuchowskiej duże wrażenie. Również dlatego, że zdaniem wielu aktorka na przestrzeni ostatnich lat prawie w ogóle się nie zmieniła. Niektórzy komentujący ocenili nawet, że gdyby nie inna fryzura, nie poznaliby, że to zdjęcie z archiwum.

"Gdyby nie włosy, pomyślałabym, że zdjęcie jest z dziś. Nic się pani nie zmienia, czas stanął dla ani w miejscu", "Nie widzę różnicy! Kto jak kto, ale pani zawsze wygląda nieskazitelnie młodo i szczupło. Mało czyje piękno serca odzwierciedlone jest w tak wybitny sposób w wyglądzie zewnętrznym", "Ja myślę, że zawsze wygląda pani pięknie. Z roku na rok przybywa pani tylko klasy", "Zawsze piękna i zgrabna" - piszą oczarowani fani.

Autor: Maria Staroń

RMF FM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje