Reklama

Apetyt na życie

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 330
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pożegnanie z apetytem

Zakończyły się zdjęcia do "Apetytu na życie", serialu emitowanego przez TVP 2. Z tej okazji producent, czyli Akson Studio zorganizował imprezę pożegnalną dla ekipy i twórców.

Bankiet odbył się w lokalu "Zaklęte rewiry" na warszawskim Mokotowie. Przybyła na niego większość twórców serialu. Na początku wystrojeni aktorzy pozowali do zdjęć i udzielali wywiadów. Po godzinie zarezerwowanej dla mediów, gdy z pubu zostali wyproszeni dziennikarze i fotoreporterzy, ekipa mogła się wreszcie odprężyć przy napojach wyskokowych i przekąskach oraz bawić swobodnie do białego rana.

Reklama

Przypomnijmy, że "Apetyt na życie" to 26-odcinkowa opowieść o grupie warszawskich 30-latków, ich życiowych radościach i rozterkach. Przyjaciele, którzy nazywają siebie Załogą, poznali się na studenckich wyjazdach, a połączył ich stary kolorowy VW i pewne tragiczne zdarzenie. Do dziś spotykają się w kawiarnioksięgarni "Dobre miejsce", będącej przystanią i schronieniem w ciężkich dla nich chwilach.

W serialu opartym na rodzimym scenariuszu i wyreżyserowanym przez Michała Rogalskiego zobaczyć można wiele polskich gwiazd serialowych m.in.: Katarzynę Gniewkowską, Krzysztofa Stelmaszyka, Darię Widawską, Leszka Lichotę, Joannę Kupińską, Maję Hirsch, Adę Fijał, Krystiana Wieczorka, Karolinę Piechotę, Bartosza Porczyka i innych.

Wciąż nie wiadomo, czy TVP 2 zdecyduje się na kontynuację produkcji.

- W połowie maja dowiemy się, czy spotkamy się na planie, aby pracować nad drugą transzą serialu - mówi Maja Hirsch, czyli doktor Julia Mikas. - Jeśli o mnie chodzi, byłabym bardzo zadowolona, gdybym miała okazję współpracować raz jeszcze z ekipą "Apetytu na życie". Mam to szczęście, że trafiam na fajnych ludzi w pracy, bo podobnie było przy "Brzyduli". Dzięki nim właśnie na planie wytwarza się ciepła i przyjazna atmosfera.

Ada Fijał, wcielająca się w postać Alicji, żony Mateusza (Krystian Wieczorek), wychwala scenariusz produkcji.

- Opiera się on na jednej z ważniejszych wartości w życiu oprócz miłości i rodziny, czyli przyjaźni - zauważa.

- Jestem fanką seriali typu "Friends" czy "Seks w wielkim mieście", w których to przyjaźń odgrywa dużą rolę. Poza tym "Apetyt na życie" to ciekawa historia o spełnianiu siebie i swoich pasji, o poszukiwaniu marzeń i ich realizacji. Liczę, że to nie koniec mojej przygody z tą produkcją.

A czy Wy opowiadacie się za kontynuacją "Apetytu na życie"?

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje