Reklama

Another Life

Another Life

Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Boli mnie szyja, bolą mnie nogi i plecy". Aktorka walczy z nieuleczalną chorobą

W sierpniu ubiegłego roku w końcu usłyszała ostateczną diagnozę - stwardnienie rozsiane. Choroba jest nieuleczalna. Z roku na rok symptomy choroby są coraz silniejsze. 

Reklama

Aktorka nie ukrywa, że po usłyszeniu diagnozy płakała, jednak były to łzy ulgi. Wiedziała, że od tej pory może rozpocząć leczenie. 

W październiku 2018 roku zdecydowała się opowiedzieć o tym publicznie. Zamieściła na Istagramie post, który poruszył jej fanów. 

"Jestem niepełnosprawna. Czasem upadam. Upuszczam rzeczy. Moja pamięć mnie zawodzi, a moja lewa strona domaga się wskazówek od zepsutego GPS-a. Ale działam" - wyznała.

Chociaż choroba z każdym dniem utrudnia jej normalne funkcjonowanie, to nie zamierza rezygnować z aktorstwa. Tegoroczne Oscary były jej pierwszym oficjalnym wyjściem od ogłoszenia choroby. W zwiewnej sukni zachwyciła wszystkich obecnych na after party Vanity Fair. 

By przemieszczać się po czerwonym dywanie aktorka potrzebowała laski. Z jej twarzy nie schodził uśmiech, ale w pewnym momencie nie mogła powstrzymać łez. Z pomocą przyszedł jej Troy Nankin, jej manager i przyjaciel. Po chwili aktorka wróciła do pozowania.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje