Anna German

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 409
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Anna German": Mąż Joanny Moro zazdrosny o Rafała Maseraka?

Od momentu rozpoczęcia "Tańca z gwiazdami" Joanna Moro ponownie stała się ulubienicą tabloidów. Gwiazda serialu "Anna German" tańczy w duecie z Rafałem Maserakiem i stopniowo staje się faworytką nowej edycji show. Według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki z Mirosławem Szpilewskim. Moro stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.


W ostatnim odcinku programu Moro i Maserak brawurowo zatańczyli rumbę. Ich wykonanie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem jurorów, którzy przyznali parze 39 punktów.

Podczas występu aktorka pocałowała swojego partnera. Media natychmiast zaczęły doszukiwać się w spontanicznym geście gwiazdy śladów autentycznego uczucia, jakie rzekomo miało połączyć serialową Annę German z atrakcyjnym tancerzem.

- Jestem mocną osobowością, Rafał jest mocną osobowością, więc wspieramy się, poznajemy. Jest coraz lepiej, bo dochodzimy do pewnej harmonii, już nie tracimy czasu na obrażanie się. Nasz ostatni taniec - rumba - był bardzo trudny. To taniec miłości, namiętności, więc musieliśmy wszystko przejść. I udało się, efekt był piękny. Maserak mi dzisiaj powiedział: o Boże, jak się cieszę, że napisali, że to Moro pocałowała Maseraka, a nie Maserak Moro - mówi Joanna Moro agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Reklama

Aktorka zaprzeczyła również, jakoby jej mąż był zazdrosny o Rafała Maseraka. Partner aktorki wspiera ją i zachęca do podejmowania nowych wyzwań.

- Śmieszy mnie, kiedy w mediach piszą, że mój mąż jest zazdrosny, nie pozwala mi występować w "Tańcu z gwiazdami" i chce, żebym jak najszybciej odpadła. Jest zupełnie odwrotnie: to on mnie zawsze wypycha"na tę salę.  To on namówił mnie, żebym skorzystała z tej propozycji. Miałam wątpliwości, czy znowu angażować się w show-biznes, ale on był moim inspiratorem, inicjatorem - powiedziała aktorka podczas Gali Osobowości i Sukcesy 2014, na której została wyróżniona nagrodą dla Osobowości Roku w kategorii: aktorka. 

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Anna German | Joanna Moro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy