Reklama

2XL

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 5003
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Te seriale jesienią skradną wasze serca!

W nadchodzącym sezonie na pewno nie możecie przegapić dwóch nowych propozycji Polsatu - romansu z piłką nożną w tle, czyli serialu "To nie koniec świata" oraz "2 XL" - komedii o odchudzaniu i nie tylko z Edytą Jungowską i Elżbietą Romanowską w rolach głównych. Zobaczcie też nasz serialowy rozkład jazdy na jesień! Będzie się działo!"To nie koniec świata!"

Reklama

Co skłoniło Anuszkiewicza, młodego menedżera piłkarskiego, do wyjazdu ze stolicy? Skandal! Otóż, jeden ze znanych piłkarzy odkrył i nagłośnił w mediach nieprawidłowości związane z kontraktem, nad którym pracował Paweł. W wyniku tego traci pracę, nowe luksusowe mieszkania i z dnia na dzień ląduje na bruku.

Aby odbić się od dna, postanawia pojechać do Białej Podlaskiej, by spieniężyć posiadłość, którą przed laty odziedziczył po zmarłym dziadku. Pieniądze uzyskane z transakcji pozwolą mu wrócić do gry. — Na miejscu jednak przeżywa rozczarowanie, ponieważ dom jest już zajęty przez Kazimierza (Artur Dziurman) i jego córkę Annę — zdradza Krystian Wieczorek.

Zgrzyty i niesnaski


Szostakowscy są współwłaścicielami domu i od pierwszego dnia nie znajdują wspólnego języka z przystojnym agentem piłkarskim. Intruz zostaje zmuszony do zamieszkania w przyczepie kempingowej, którą ustawia na podwórku dotychczasowych właścicieli...

Anka to pełna pasji dyplomowana rehabilitantka i trenerka prowincjonalnej drużyny juniorów. Jej ojciec jest uparty i zasadniczy. Nadal nie może się pogodzić z tym, że jego jedynaczka uciekła sprzed ołtarza Januszowi (Piotr Jankowski), który był najlepszą partią w okolicy. Przed jego gniewem Anka musiała szukać schronienia u swojej najlepszej przyjaciółki Uli (Magdalena Lamparska), która jest zakochana na zabój w mechaniku Darku (Eryk Lubos).

Tam się poznali...


Do pierwszego spotkania Anki z Pawłem dochodzi właśnie w pensjonacie Haliny (Dorota Pomykała) i Stanisława (Marek Frąckowiak), rodziców Uli. Na pierwszy rzut oka bohaterowie nie mają żadnych wspólnych tematów, poza domem. Przeciwieństwa lubią się jednak przyciągać. Także tym razem... Zdjęcia do serialu powstały we wsi Zaborek, koło Janowa Podlaskiego. W obsadzie zobaczymy, m.in. Adę Fijał, Przemysława Bluszcza, Pawła Królikowskiego i Kamila Kulę.       


"2 XL"

Laura jest niekochaną przez męża Karola (Przemysław Sadowski) dietetyczką, która marzy o dziecku. Z kolei Agata pracuje w laboratorium analiz medycznych i wciąż czeka na tego jedynego... Ich drogi życiowe w pewnym momencie się krzyżują. Jednak pierwsza wizyta laborantki w gabinecie dietetyczki to niewypał.

To przeznaczenie?


Następne spotkanie wygląda już zupełnie inaczej. Obie pulchne bohaterki uświadamiają sobie, że sporo je łączy. Nadwaga, samotność, tęsknota za oszałamiającą sylwetką i wielką miłością. A to nie wszystko, ponieważ Laura i Agata odkrywają, że przypadły sobie do gustu. Tak się też składa, że obie nie mają teraz prawdziwej przyjaciółki od serca...

Na stres — słodycze!


Zanim jednak Dec zapukała do drzwi Zabawskiej, ostatnie lata jej życia były nieustającym pasmem porażek. Wszystko zaczęło się od... roznegliżowanych zdjęć, które bez jej wiedzy do magazynów dla panów rozesłał jej ówczesny narzeczony. Potworny stres związany ze skandalem, gdy sprawa ujrzała światło dzienne, negatywnie odbił się na jej wadze. Zaczęła tyć! Następnie, wbrew ostrzeżeniom znajomych, Agata postanowiła poddać się wyjątkowo restrykcyjnej diecie, która sprowadziła się do żywienia wyłącznie sałatą i piciem kawy. Taki tryb życia sprawił, że kobieta wylądowała w szpitalu. Tam dostała namiary na Zabawską... W serialu wystąpią, m.in. Ewa Kaim, Piotr Polk, Filip Bobek, Piotr Rogucki oraz Przemysław Sadowski.     


Serialowy rozkład jazdy na jesień 2013

"Komisarz Alex" (4. sezon) - 31.08

Śliczna Malina rozkocha w sobie Aleksa, a dziewczyna, która adoptuje suczkę, skradnie serce Orlicza. Czy Lucyna zrezygnuje ze starań o względy kolegi?

"Blondynka" (wznowiony po przerwie, 2. sezon) - 01.09

Słowo "miłość" będzie odmieniane wśród mieszkańców wsi Majaki przez wszystkie przypadki. Czy zatem jest szansa, że prawdziwe uczucie dopadnie w końcu również Sylwię?

"Czas honoru" (6. sezon) - 01.09

Po wojnie rozjechali się po świecie, teraz wracają na łono ojczyzny. "Skoczkowie" chcą wyzwolić kraj opanowany przez Sowietów.

"Przepis na życie" (5. sezon) - 01.09

Konflikt z Manią, zmowa byłych kobiet Jerzego i batalia z córką właściciela lokalu - to czeka Ankę w najbliższym czasie.

"Klan" - 02.09

17. sezon “Klanu" zapowiada się bardzo interesująco. Nie zabraknie nowych wątków romansowych czy spektakularnych rozstań. Największą sensacją będzie jednak powrót Beaty!

"Lekarze"  (3. sezon) - 02.09

Ślub to piękny wstęp do wspólnego życia. Zalegalizowaną miłość Alicji i Maksa czeka poważny egzamin lojalności oraz spłata rachunków za błędy przeszłości.

"Barwy szczęścia" - 02.09

Rozwód, narodziny i śmierć. Już od pierwszej sceny "Barwy..." będą wzbudzały emocje i trzymały w napięciu. Czy Ksawery zdąży poznać syna? Co zrobi Marta, gdy dowie się o zdradzie Roberta? Którą kobietę wybierze Stefan? Odpowiedzi na wszystkie te pytania w premierowych odcinkach! 

"Pierwsza miłość" - 02.09

Czy wrześniowe odcinki "Pierwszej miłości" przyniosą przełom w śledztwie w sprawie  śmierci Igora? A intrygi, której ofiarą padła rodzina Żukowskich oraz ich przyjaciele? Co naprawdę wydarzyło się feralnej nocy, którą Marysia spędziła z Szymonem?

"Na Wspólnej" - 02.09

Emocjonują, wzruszają, śmieszą, a czasami wprawiają w osłupienie - losy bohaterów "Na Wspólnej" z pewnością i tym razem nie pozostaną obojętne widzom. Burzliwe rozstanie Basi i Andrzeja, kontrowersyjne starania Zuzy o możliwość adopcji dziecka, dramatyczny upadek Oli oraz nowy mężczyzna w życiu Ewy to zaledwie namiastka tego, co jesienią zobaczymy w serialu. Szykują się duże zmiany, a wręcz rewolucja!

"M jak miłość"- 03.09

Kłamstwa, intrygi i brutalny napad, niczym w kryminale... Na jesieni - dzięki "M jak miłość" - widzom zrobi się gorąco!'

"Prawo Agaty"  (4. sezon) - 03.09

Czasami los decyduje za nas. Zmusza, aby się zatrzymać i poważnie nad sobą zastanowić. To czeka bohaterów serialu w nadchodzących odcinkach. Po utracie prawa wykonywania zawodu, życie Agaty diametralnie się zmienia. Również w sferze uczuciowej, w której zapanuje chaos. Wygląda na to, że mecenasowi Dębskiemu przyjdzie się zmierzyć się z nowym rywalem o względy Agaty. Bowiem koło niej coraz częściej pojawiać się będzie komisarz Adrian Majewski (Mirosław Baka)... Czy Agata Przybysz zdoła odnaleźć się w nowej rzeczywistości?

"Na dobre i na złe" - 04.09

Sezon piętnasty już coraz bliżej! A w nim ślub, utrata pracy i...powrót zza grobu! Scenarzyści serialu nie pozwolą wam się nudzić.

"Świat według Kiepskich" (15. sezon) - 04.09

Halinka z Boczkiem poczują chęć podniesienia swoich kwalifikacji, Mariolka wpadnie w oko pewnemu Włochowi, a Walduś z Jolasią szykują się do wyprawy na podbój stolicy!

"Hotel 52" (wznowiony po przerwie, 7. sezon) - 05.09

Pracownicy hotelu będą emocjonować się rywalizacją o przejęcie stanowiska Natalii i telewizyjnym debiutem Łukasza.

"Ojciec Mateusz" (10. sezon) - 05.09

Ksiądz patrolujący na rowerze ulice miasta wciąż będzie służył policji pomocą w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek.

"rodzinka.pl" (5. sezon) - 06.09

Czas płynie nieubłaganie, dzieci dorastają i zaskakują kolejnymi kłopotami. Co Boscy chłopcy zmajstrują tym razem?

"Bez tajemnic" (3. sezon) - październik

Intymne wyznania i skrywane lęki pacjentów podczas sesji w zaciszu gabinetu, to codzienność dla Andrzeja Wolskiego.

Seriale paradokumentalne:

"Trudne sprawy" - 30.08

Garść nowych, poruszających i chwytających za serce historii, które żadnego widza nie pozostawią obojętnym. W nowym sezonie zobaczymy opowieści o zdradach, niecodziennych kłopotach i tajemnicach ludzi żyjących tuż obok nas.

"Wawa Non Stop" - 02.09

Grupa nieznanych sobie osób zamieszka w jednym domu. Jak poradzą sobie ze wspólną codziennością?

"Czyja to wina" - 02.09

Serial prezentuje kontrowersyjne procesy sądowe. W każdym odcinku prowadzący rozprawę sędzia rozpatrzy trzy różne sprawy, o oddzielnej tematyce. Zobaczymy więc ludzkie dramaty, namiętności i trudne wybory, które mogą dotknąć każdego z nas, naszych bliskich, sąsiadów, przyjaciół czy wrogów. W sprawach rozstrzygać będą Małgorzata Sobol i Janusz Cichoń.

"Szpital" - 02.09

Nieustannie toczą walkę o ludzkie życie, leczą choroby, opatrują rany, wspierają pacjentów w cierpieniu, które nierzadko towarzyszy pobytom w szpitalu. Lekarze z krakowskiego SOR-u robią wszystko co w ich mocy, żeby pomóc ludziom w ich bolesnej drodze do wyzdrowienia. Tak było dotychczas i tak będzie w nowych odcinkach serialu! Widzowie "Szpitala" mogą się spodziewać mnóstwa trzymających w napięciu akcji ratowniczych i zaskakujących ludzkich historii.

"W-11 Wydział Śledczy" - 03.09

W nadchodzącym sezonie na widzów serialu czeka mnóstwo różnorodnych śledztw i akcji poprowadzonych przez komisarzy z W-11. Wśród nich znajdą się sprawy dotyczące zabójstw nie tylko dla zemsty, czy zysku, ale i popełnianych dla zdobycia sławy. Poruszające historie nastolatków wplątanych w niebezpieczne układy. Rodzinne dramaty rozgrywające się w zaciszach domowych, jak również wydarzenia znane z pierwszych stron gazet.

"Ukryta prawda" - 04.09

Kolejne opowieści o ludziach stojących przed bardzo poważnymi życiowymi wyborami. W nowych odcinkach "Ukrytej prawdy" często będziemy przedstawiać problemy, z którymi boryka się młodzież. Brak porozumienia z rodzicami i kolegami, bunt okresu dojrzewania, wątpliwości w kwestii przyszłości, życiowe decyzje i konflikty z otoczeniem.

"Zdrady" - 05.09

Bohaterów serialu łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomoże niezastąpiony prywatny detektyw - Damian Pietrow - wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

"Ślubna gorączka" - 07.09

Prawdziwe historie, w których wszystko może się zdarzyć. Od wielkiej miłości, po zaskakujące rozstania tuż przed samym sakramentalnym "tak". W każdym odcinku zobaczymy historię wybranej pary i ich perypetie, związane z przedślubnymi przygotowaniami - od momentu poznania do ceremonii ślubnej. Albo... do jej odwołania.

"Dlaczego ja?" - 09.09

Pytanie to zadają sobie ludzie dotknięci przez los, który wymusił na nich podjęcie trudnych decyzji wobec siebie lub swoich bliskich. Każdy z odcinków serialu poświęcony jest odrębnej historii i ma innych bohaterów. We wszystkich tych fabularyzowanych opowieściach obserwujemy postawy jednostek i ich otoczenia w trudnych sytuacjach.

"Szkoła życia" - 09.09

Każdy odcinek to zamknięta opowieść o problemach dręczących współczesną szkołę - nie tylko nieporozumieniach między uczniami a nauczycielami.

"Malanowski i partnerzy" - 11.09

Piątka prywatnych detektywów wspólnie rozwiązywać będzie różnorodne sprawy kryminalne, zgłaszane przez klientów tytułowego biura. Po raz kolejny tam, gdzie policja jest bezradna, do akcji wkraczają detektywi. Poszukują zaginionych, śledzą niewiernych małżonków, rozwiązują często błahe na pozór, a w rzeczywistości trudne ludzkie problemy.


Świat Seriali / msob

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL