Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1078
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Naga Marcelina Ziętek w obiektywie Piotra Żyły!

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek przestali się ukrywać! Już od dłuższego czasu spekulowano na temat związku skoczka i aktorki ("19+", "Szkoła"), jednak żadne z nich nie potwierdzało tych doniesień. Do minionej środy...

Związek Piotra Żyły i Marceliny Ziętek od miesięcy budził wiele emocji. Para przez długi czas zwodziła fanów i media, nie odnosząc się do kolejnych wieści na temat łączących ich relacji. Ani skoczek, ani aktorka nie potwierdzali plotek, jednak w wirtualnych galeriach pojawiały się publikacje, które wywoływały sporo spekulacji i nie uciszały plotek.

W minioną środę (2 czerwca 2021 r.) Piotr Żyła opublikował kadr, którego nikt się nie spodziewał.

Na Instagramowym profilu mistrza w skokach narciarskich pojawiła się romantyczna fotografia z ukochaną. Pierwsze wspólne zdjęcie spowodowało niezwykle entuzjastyczną reakcję fanów, którzy cieszą się szczęściem swojego idola.

Przez ostatnie dni na instagramowych profilach zakochanych pojawiło się kilka ujęć z weekendu w górach, a wśród nich wyjątkowa fotografia Marceliny Ziętek, która na tle Tatr zapozowała ubrana jedynie w pościel. Jak czytamy w opisie, autorem zdjęcia jest Piotr Żyła.

Reklama


Autor: Katarzyna Solecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy