Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Dziewczyna Piotra Żyły pływa nago?! Marcelina Ziętek odsłoniła wdzięki

Najnowsze zdjęcie Marceliny Ziętek wywołało niemałą sensację wśród jej obserwatorów. Gwiazda serialu "19+" podzieliła się gorącą pocztówką wprost z błękitnej wody na swoim Instagramie. Aktorka rozłożyła się na tafli czystego akwenu i pozwoliła swojemu ciału unosić się na wodzie. Na nowym kadrze możemy zobaczyć jej kuszącą sylwetkę i atrakcyjne wdzięki, ale to nie wszystko.

Letni czas i upalna pogoda są wprost idealną okazją do zanurzenia się w wodzie. Doskonale wie o tym Marcelina Ziętek. Ukochana Piotra Żyły pływała w błękitnych wodach, a najnowsze zdjęcie z jej wakacyjnego wypoczynku właśnie trafiło do sieci. Fani są zaskoczeni jej najnowszą fotografią. Czy Marcelina Ziętek nie pokazała na swoim kadrze za dużo?

Marcelina Ziętek nago w wodzie?

Fanów ukochanej Piotra Żyły zaintrygował jej strój kąpielowy. Okazuje się, że Marcelina Ziętek w jednoczęściowym kostiumie wygląda tak, jakby była zupełnie nago! Kolor stroju kąpielowego zlał się z kolorem jej skóry. Natychmiast zwróciła na to uwagę w komentarzach do fotografii jedna z obserwujących ją osób.

Reklama

"Myślałam, że jesteś nago!" - napisała.

Pod nowym letnim zdjęciem Marceliny Ziętek natychmiast pojawiły się same pozytywne komentarze!

 - czytamy w sekcji komentarzy.

Zobacz też: Marcelina Ziętek w obiektywie Piotra Żyły

Marcelina Ziętek korzysta z urlopu

Marcelina Ziętek aktywnie wykorzystuje swój urlop w trakcie wakacyjnej przerwy od zdjęć do serialu "19+". Aktorka znana także z innych produkcji telewizji TVN ma teraz chwilę odpoczynku od obiektywów telewizyjnych kamer. Nie oznacza to jednak, że nie lubi pozować prywatnie. Wręcz przeciwnie! Marcelina Ziętek uwielbia dzielić się swoimi atrakcyjnymi migawkami na Instagramie, na którym obserwuje ją prawie 87 tys. internautów. Co ciekawe, za obiektywem jej aparatu często staje nikt inny, jak Piotr Żyła ! Fani pary wielokrotnie doceniali jego zdolności fotograficzne.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek po miesiącach spekulacji i plotek w końcu ogłosili, że są razem! Para niejednokrotnie unikała tematu ich romansu, ale wszelkie wątpliwości rozwiało zdjęcie z wesela opublikowane przed początkiem długiego weekendu czerwcowego. W ostatnim czasie aktorka i skoczek narciarski wspólnie wypoczywali w Międzybrodziu Żywieckim. Wspólne kadry z ich wakacyjnego wyjazdu jakiś czas temu zasiliły internetową galerię serialowej Kai Jarosik.

Autor: Hubert Wiączkowski


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama