Reklama

19+

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"19+": Marcelina Ziętek w samym staniku kusi na Instagramie!

Marcelina Ziętek, partnerka Piotra Żyły i gwiazda serialu "19+", bardzo aktywnie udziela się w sieci i zdecydowanie częściej niż Piotr, który jest w tej kwestii dość powściągliwy, chwali się wspólnie spędzanymi chwilami. Tym razem 24-letnia aktorka opublikowała właśnie zdjęcia z Kołobrzegu, na podstawie których można wnioskować, że jest tam z ukochanym!

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła: Historia miłości

O Marcelinie Zietek zrobiło się głośno, gdy związała się ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Romans z czołowym polskim sportowcem przysporzył gwieździe paradokumentów TVN-u jeszcze większej popularności i zainteresowania ze strony mediów.

Przez długi czas wszystko opierało się wyłącznie na spekulacjach, ponieważ Ziętek i Żyła długo trzymali łączące ich uczucie w tajemnicy. Dopiero w czerwcu tego roku oficjalnie potwierdzili, że są razem.

Przypomnijmy, że 34-letni sportowiec ma za sobą głośne rozstanie z Justyną Żyłą. Z matką dwójki swoich dzieci rozszedł się w atmosferze skandalu. Justyna niejednokrotnie publicznie prała ich brudy. Jakiś czas temu pomiędzy byłą i obecną partnerką Piotra doszło nawet do poważnej konfrontacji.

Reklama

Marcelina Ziętek kusi nad polskim morzem

Marcelina Ziętek udostępniła w sieci gorące zdjęcia. Kadry, na których w samym staniku siedzi przy zastawionym dla dwojga stoliku, opatrzyła nieco dwuznacznym podpisem.

Piotrek to prawdziwy szczęściarz?

Autor: Maria Staroń


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama