Reklama

13 posterunek

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 492
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Marek Walczewski: Choroba odebrała mu wszystko

Marek Walczewski związał się później z Małgorzatą Niemirską. Pobrali się w grudniu 1974 roku między próbą a spektaklem. Do urzędu stanu cywilnego na Pradze-Południe pojechali wartburgiem. Zamieszkali w kilkunastometrowym mieszkanku. Ich miłość rozwijała się w atmosferze skandalu. Za kuluarami plotkowano, że to ona doprowadziła do rozpadu małżeństwa aktorów. Ona sama dla nowej miłości rozwiodła się z aktorem i reżyserem Andrzejem Makowieckim. 

Reklama

"Przyszedł taki moment, że nie mogliśmy się z Markiem dalej oszukiwać i z tym walczyć. Rozstać się? To przecież byłby gwałt na naturze! Są takie sytuacje w życiu, kiedy się działa jak laser, kiedy ma się siłę, która kruszy mury. Tak też było z nami. 35-letnie wspólne życie potwierdziło, że to była dobra decyzja" - zwierzała się kiedyś Niemirska. 

Różnili się od siebie, ale również idealnie dopełniali. On był aktywny, czasami porywczy, ona lubiła samotność. Doskonale się rozumieli i dawali sobie przestrzeń. "Żona jest zupełnie inna ode mnie. Ma swój świat, do którego nie zawsze mnie dopuszcza. Ale cieszę się, że nie broni mi dostępu do stołu, bo świetnie gotuje. Jak się pokłócimy, to trzy dni się nie odzywa, a ja nie mogę tego wytrzymać i od razu wyciągam rękę do zgody" - opowiadał Walczewski.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje