Top Model

Ocena
programu
6
Niezły
Ocen: 8
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Weronika Zoń zniewala zmysły w samej bieliźnie. "Dziewczyno, jesteś boginią!"

Weronika Zoń podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Uczestniczka dziesiątej edycji "Top Model" pozuje na nim w bieliźnie. "Dziewczyno, jesteś boginią!" - piszą zachwyceni fani.

W środę wieczorem Weronika Zoń wzbogaciła swoja internetową galerię zdjęć o nowy kadr. Uczestniczka dziesiątej edycji "Top Model" prezentuje na nim smukłą figurę, pozując tylko w białej bieliźnie. Internauci nie przeszli obojętnie wokół jej najnowszego wpisu obojętnie. Pod postem zdobywczyni złotego biletu w programie modowym w ekspresowym tempie pojawiły się komplementy:

"Top Model": Weronika Zoń zdobyła złoty bilet

Zoń wzięła udział w castingach do dziesiątego sezonu "Top Model". Kandydatka zachwyciła jurorów do tego stopnia, że z przesłuchania wyszła ze złotym biletem. Weronika udowodniła w show, że obiektyw ją kocha. Przygodę z programem zakończyła na szóstym miejscu. Po wyemitowaniu dziesiątej edycji "Top Model" nie zrezygnowała z marzeń o karierze modelki. Obecnie efekty jej pracy zawodowej można podziwiać na Instagramie, gdzie dotychczas zgromadziła ponad 110 tysięcy fanów.

Reklama

"Top Model". Klaudia Nieścior wygrała jedenastą edycję show

W ubiegłą środę TVN pokazał finał jedenastego sezonu "Top Model". O główną nagrodę w show rywalizowały: Natalia Woś, Michalina Wojciechowska i Klaudia Nieścior. Zwyciężczynią programu - zgodnie ze wspólną decyzją jurorów i widzów - została Klaudia. To ona otrzymała 100 tysięcy złotych, sesję okładkową w magazynie modowym oraz kontrakt z agencją modeli i modelek.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Weronika Zoń | Top Model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy