Sanatorium miłości

Ocena
programu
6,3
Niezły
Ocen: 570
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sanatorium miłości 5": Romantyczna randka prawie skończyła się katastrofą! [odcinek 5.]

W najnowszym odcinku programu uczestnicy mogli się lepiej poznać, ale nie obyło się bez problemów! Randka Ewy i Józefa mogła zakończyć się katastrofą! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Co jeszcze wydarzyło się w piątym odcinku "Sanatorium miłości"?

"Sanatorium miłości"" Odcinek 5. Co wydarzyło się w programie?

W "Sanatorium miłości" o poranku kuracjusze rozmawiali w pokojach na rozmaite tematy. Józef i Zbyszek postawili na aktywność fizyczną, a panie rozmawiały m.in. na temat ubioru. Do pokoju Joanny i Bożeny zapukała prowadząca - Marta Manowska. Dziennikarka przekazała im fantastyczną wiadomość; tytuł kuracjusza odcinka powędrował do Asi, która nie kryła radości.

Jej koleżanka z pokoju również udała się na romantyczne spotkanie! Adam zaprosił ją na odprężającą kąpiel. Podczas zabiegu kobiecie nie do końca podobało się jednak zachowanie towarzysza.

Reklama

Z kolei Józef i Ewa wybrali się na randkę do jacuzzi. Kuracjusz na początku wręczył Ewie bukiet czerwonych róż. Jego towarzyszka wprost powiedziała jednak, że na tym etapie znajomości nie chce spędzać z nim wspólnie czasu "w wodzie".Józek zaproponował inne rozwiązanie; rozmowę przy winie. W czasie spotkania na twarzy Ewy często pojawiał się uśmiech.

Józef był gościem Marty Manowskiej - podczas prywatnej rozmowy prowadząca show dopytywała, co jej rozmówca czuje do Ewy. Następnie bohater opowiedział nieco więcej o sobie oraz o swojej przeszłości. Na zakończenie przyznał, że chciałby spotkać podczas turnusu "bratnią duszę".

"Sanatorium miłości 5". Kiedy nowy odcinek? Emisja w TV

Zdzisław i kuracjuszka odcinka - Asia - podczas randki mieli możliwość porozmawiania na rozmaite tematy.

"Jest interesujący (...). Można z nim porozmawiać na interesujące tematy, więc ja się z nim nie nudzę" - wyznała przed kamerami Joanna.

"Widzę w niej duży potencjał. No i podoba mi się jako kobieta" - powiedział Zdzisław.

Po randkach cała grupa wyjechała z sanatorium - prosto do zabytkowego zamku! Tam na początku wzięła udział w muzycznych kalamburach, a także w przejażdżkach dorożką w parach: konkurencję wygrali Krzysztof i Iwona. Następnie kuracjusze dowiedzieli się, że noc spędzą właśnie w tym miejscu. Dodatkowo mieli możliwość zmian współlokatorów! Józef i Zdzisław zostali razem w pokoju, a Anita dosyć zachowawczo podeszła do propozycji Dariusza - postanowiła, że chce spędzić ten czas z Krzysztofem! Finalnie jednak postanowiła mieć pokój z Bożeną.

Zdzisław zaproponował współdzielenie pokoju Uli, ale jego znajoma wybrała pokój z Asią. Ostatecznie panowie i panie pierwszą noc poza uzdrowiskiem spędzili, dzieląc się na pokoje "damskie" i "męskie". Nie zabrakło jednak "nocnych wędrówek", co zarejestrowały kamery... Co przyniesie kolejny odcinek? Tego widzowie dowiedzą się, oglądając 6. epizod "Sanatorium miłości" - emisja w niedzielę 5 lutego o godz. 21:20 w TVP 1.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Amerykański showman miał wypadek na motocyklu. Ma liczne złamania

"Rolnik szuka żony": Młodszy syn Agnieszki Filochowskiej w akcji. Co zrobił Adaś?

"W głowie się nie mieści": Nowy teleturniej na antenie TVP

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Sanatorium miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy