Magia nagości

Ocena
programu
5,8
Przeciętny
Ocen: 85
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Magia nagości": To już koniec kontrowersyjnego programu? Decyzja zapadła

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych programów w Polsce znika z anteny Zoom TV. Stacja zrezygnowała nie tylko z "Magii nagości", ale również z kilku innych polskich produkcji.

"Magia nagości": Nietypowy program randkowy

"Magia nagości. Polska" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych show randkowych, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show "Magia nagości" mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówił Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Reklama

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października na antenie Zoom TV. Dotąd stacja pokazywała polską wersję "Magii nagości" w równych odstępach. Pierwszą edycję wyemitowano jesienią 2021 roku, drugą - wiosną 2022, a trzecią - jesienią 2022.

"Magia miłości": Co z czwartym sezonem?

"Nie planowaliśmy emisji kolejnej edycji 'Magii nagości. Polska' wiosną. Chcemy kontynuować program, ale później" - mówiła w styczniu w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska, nadawcy Zoom TV. Z danych Nielsena wynikało, że trzeci sezon programu "Magia nagości. Polska" oglądało jesienią minionego roku średnio 126 tys. widzów, czyli o 103 tys. osób mniej niż nadawaną rok wcześniej pierwszą serię.

Jak informuje portal Press.pl, nadawca zdecydował o usunięciu "Magii nagości" z anteny. "Pracujemy nad kolejnymi produkcjami, ale szczegółów na razie nie ujawniamy" - poinformowało portal biuro prasowe Grupy Kino Polska. W nowej ramówce zabraknie również m.in. "Porannego rogala", "Polskich naukowców na świecie", "Domu w cenie mieszkania" czy "Smaków Dubaju". 

Kim jest prowadząca "Magię nagości"?

Program prowadziła Beata Olga Kowalska. Serialowym widzom znana jest m.in. z roli Doktorowej w "Ranczu". Ukończyła szkołę aktorską we Wrocławiu. Jej pasją jest śpiew. Jest dwukrotną laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prezydenta Miasta Łodzi. Występowała także w muzycznym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zagrała także w serialach "M jak miłość", "Plebania", "Ludzie Chudego", "Na Wspólnej" czy "Samo życie".

"Na początku trochę się wahałam. W końcu 'Magia nagości' to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną. Program znałam. Nie jest dla mnie obrazoburczy, ale... Zwyciężyła ciekawość, chęć sprawdzenia się w nowej roli, potrzeba zrobienia czegoś innego, a nawet szalonego" - Kowalska przyznała w jednym z wywiadów.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy