Magia nagości

Ocena
programu
4,2
Przeciętny
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Magia nagości. Polska": Powstanie czwarty sezon kontrowersyjnego show?

Stacja Zoom TV rozważa produkcję czwartej edycji kontrowersyjnego show "Magia nagości. Polska" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Trzecią odsłonę programu oglądało średnio 126 tysięcy widzów.

Trzeci sezon programu "Magia nagości. Polska", który emitowany był od połowy września do 28 października 2022 roku, oglądało średnio 126 tysięcy telewidzów. Mimo że to wynik o ponad 100 tysięcy niższy niż widownia premierowej odsłony kontrowersyjnego show, stacja Zoom TV rozważa kontynuację cyklu. 

"Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji o wyprodukowaniu czwartego sezonu "Magii..." jeszcze nie podjęliśmy" - mówiła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska. 

Reklama

"Jesteśmy zadowoleni z trzeciego sezonu programu 'Magia nagości. Polska', który aktualnie jest najbardziej rozpoznawalną pozycją ramówkową w Zoom TV. To wizytówka naszej stacji, która ciągle notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, cieszy się też największym zainteresowaniem użytkowników naszego serwisu FilmBox+" - dodała Łupina.

"Magia nagości": Nietypowy program randkowy

"Magia nagości. Polska" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych show randkowych, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show 'Magia nagości' mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

Premierowy sezon programu "Magia nagości. Polska" emitowany był od 3 września do 1 października 2021 na antenie Zoom TV. Średnia widownia emisji cyklu wyniosła 229 tys. osób.  

"Magia nagości": Najodważniejszy program w historii telewizji?

Kim jest prowadząca "Magię nagości"?

Program prowadzi Beata Olga Kowalska. Serialowym widzom znana jest m.in. z roli Doktorowej w "Ranczu". Ukończyła szkołę aktorską we Wrocławiu. Jej pasją jest śpiew. Jest dwukrotną laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prezydenta Miasta Łodzi. Występowała także w muzycznym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zagrała także w serialach "M jak miłość", "Plebania", "Ludzie Chudego", "Na Wspólnej" czy "Samo życie".

"Na początku trochę się wahałam. W końcu 'Magia nagości' to jeden z najodważniejszych programów w historii telewizji, a ja jestem aktorką teatralną. Program znałam. Nie jest dla mnie obrazoburczy, ale... Zwyciężyła ciekawość, chęć sprawdzenia się w nowej roli, potrzeba zrobienia czegoś innego, a nawet szalonego" - Kowalska przyznała w jednym z wywiadów.

Gwiazda "Rancza" poprowadzi kontrowersyjny show randkowy "Magia nagości"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy