Magia nagości

Ocena
programu
6
Przeciętny
Ocen: 95
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Magia nagości": 68-letnia kobieta gwiazdą kontrowersyjnego show!

Jedną z uczestniczek trzeciej edycji randkowego show "Magia nagości" była... 68-latka z Siemianowic Śląskich. "Szalona, rockowa, dojrzała kobieta, mama i babcia. Kocha życie i tatuaże" - tak produkcja anonsowała panią Marię.

"Szukam miłości, która by mnie uskrzydliła" - mówiła w programie pani Maria, dodając, że ostatni raz na randce była... 20 lat temu. "Żal, że tyle zwlekałam" - dodała, gdy zobaczyła nagich uczestników show.

Przypomnijmy że w programie, który emitowany jest na kanale Zoom TV, wybiera się się partnerów wyłącznie na podstawie oceny ich... nagich ciał.

Pani Maria musiała wybrać między 53-letnim górnikiem i 45-letnim logistykiem. Ostatecznie zdecydowała się na młodszego kandydata. "To był strzał w dziesiątkę - przyznała kobieta, kiedy w końcu zobaczyła swego wybranka. Dodała też, że mimo dzielącej ich odległości, nie mieli okazji spotkać się ponownie, utrzymują jednak telefoniczny kontakt.

Reklama

Jej komentarze rozbawiły do łez prowadzącą show Beatę Olgę Kowalską. 

"Magia nagości": Nietypowy program randkowy

"Magia nagości. Polska" to jeden z najbardziej kontrowersyjnych show randkowych, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę jedynie na podstawie ich... nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje na przykład powodzenie związku.

"Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show 'Magia nagości' mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że program będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji" - mówi Rafał Freyer, dyrektor programowy Zoom TV.

 Program prowadzi Beata Olga Kowalska. Serialowym widzom znana jest m.in. z roli Doktorowej w "Ranczu". Ukończyła szkołę aktorską we Wrocławiu. Jej pasją jest śpiew. Jest dwukrotną laureatką Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i nagrody Prezydenta Miasta Łodzi. Występowała także w muzycznym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Zagrała także w serialach "M jak miłość", "Plebania", "Ludzie Chudego", "Na Wspólnej" czy "Samo życie".

"Magia nagości": Powstanie czwarty sezon?

Trzeci sezon programu "Magia nagości. Polska", który emitowany był od połowy września do 28 października 2022 roku, oglądało średnio 126 tysięcy telewidzów. Mimo że to wynik o ponad 100 tysięcy niższy niż widownia premierowej odsłony kontrowersyjnego show, stacja Zoom TV rozważa kontynuację cyklu. 

"Jest duża szansa, że będziemy kontynuować ten projekt, ale ostatecznej decyzji o wyprodukowaniu czwartego sezonu "Magii..." jeszcze nie podjęliśmy" - mówiła w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Małgorzata Łupina, dyrektorka programowa i ds. produkcji telewizyjnej w Grupie Kino Polska. 

"Jesteśmy zadowoleni z trzeciego sezonu programu 'Magia nagości. Polska', który aktualnie jest najbardziej rozpoznawalną pozycją ramówkową w Zoom TV. To wizytówka naszej stacji, która ciągle notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, cieszy się też największym zainteresowaniem użytkowników naszego serwisu FilmBox+" - dodała Łupina.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Magia nagości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy