Reklama

Weekend w serialach

Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu?


Reklama

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Zobacz jakie seriale mają swoje podstrony w SwiecieSeriali.pl! Czy jest tu twój ulubiony?

Piątek

"Barwy szczęścia"

odc. 906 Klara spotyka się z szukającym asystentki biznesmenem, Bajderą. Mężczyzna proponuje dziewczynie pracę za... seks. Tina wypytuje Huberta o Kubę. Widać, że jest chłopakiem zainteresowana. Książka Marty trafia na drugie miejsce listy bestsellerów. Korzeniak oficjalnie zawiesza działalność polityczną.

"Pierwsza miłość"

odc. 1672 Sabina nie może pogodzić się z myślą, że ojciec pozbawił ją udziałów w firmie tylko ze względu na Igora. Ponieważ prowadzony przez nią salon mody nie generuje już zysków, decyduje się na zamknięcie interesu. Filip proponuje Hubertowi pomoc w rozkręceniu biznesu.


"Ukryta prawda"

odc.156 Tomek gra w piłkę ręczną w szkolnej reprezentacji. Prowadzenie drużyny przejmuje nowa trenerka. Nastolatek zakochuje się w kobiecie bez pamięci.

"rodzinka.pl"

odc.85 Rozpoczyna się nowy rok szkolny. Kacper martwi się, że nie poradzi sobie w drugiej klasie. Kuba stara się wspierać młodszego brata i dodaje mu otuchy, ale poza domem nie przyznaje się do niego. Natalia ma dużo pracy, więc Janina próbuje jej pomagać. Kobieta nie zna jednak upodobań kulinarnych dzieci, nie wie też, jakie ubrania lubią nosić, więc w efekcie wprowadza w domu Boskich jeszcze większy zamęt.

odc.86 Kuba zaczyna spotykać się z nową sympatią, Agatą. Nastolatka budzi mieszane uczucia wśród bliskich chłopaka. Rodzice Natalii wpadają do Boskich z wizytą. Janina daje Tomkowi lekcję PRL-owskiej ekologii. Wkrótce chłopak zmienia pracę i zatrudnia się w barze z kanapkami. Natalia, która jest tam częstym gościem, wykorzystuje każdą okazję, żeby zawstydzić najstarszego syna.

"Dlaczego ja?

odc.392 Wiktor Ławicki rezygnuje z pewnej i nieźle płatnej pracy, by otworzyć firmę z kolegą, Sławkiem Olszowskim. Ten pomysł nie podoba się jednak jego partnerce.

"Trudne sprawy"

odc.286 Iza i Julia stale kłócą się z macochą. Ich ojciec chce, by wynajęły sobie oddzielne mieszkanie. Ma nadzieję, że dzięki temu córki w końcu się usamodzielnią.

"Szpital"

odc.30 Przyjaciel Grażyny Jaros, która zasłabła w domu, wzywa karetkę. W drodze do szpitala stan pacjentki ulega pogorszeniu. Ratownicy walczą o jej życie.

"Malanowski i partnerzy"

odc.514 Urszula Kamińska niepokoi się o swoją siostrę Karolinę. Na jej prośbę detektywi postanawiają dowiedzieć się, czy kobieta nie wpadła w jakieś tarapaty.

Sobota

"Komisarz Alex"

odc.30 Bartek wymyka się z treningu hokeja. Zastępuje go kolega. Wkrótce bandyci porywają chłopaka, który ma na twarzy hokejową maskę. Sądząc, że uprowadzonym jest Bartek, dzwonią do jego matki z żądaniem okupu. Do akcji wkracza Bromski.


Niedziela


"Ranczo"

odc.82 Monika staje się coraz bardziej zaborcza wobec Kusego. Lucy zaczyna poważnie obawiać się o swoje małżeństwo. Czerepach chce uzyskać poparcie proboszcza dla Polskiej Partii Uczciwości. By zmusić księdza do współpracy, podsyca antyklerykalne nastroje w Wilkowyjach.

Zamiast proboszcza sprawę bierze jednak w swoje ręce nieugięta Michałowa. Fabian jest załamany po rozstaniu z Klaudią. Zaniedbuje obowiązki i topi smutki w alkoholu, co zbliża go do bywalców ławeczki przed sklepem Więcławskiej. Lodzia rozpacza, że musi jechać na szkolenie do Brukseli. Tymczasem ukrywający się przed policją Myćko szuka schronienia u wójta. Łukasz próbuje poznać duszę prostego mieszkańca Wilkowyj. Okazuje się jednak, że natura Myćki to więcej niż wrażliwy artysta jest w stanie znieść.

"Przepis na życie"

odc.5 Anka postanawia przeprowadzić się z Gniewkiem do Jerzego. Pacjentka Andrzeja twierdzi, że potrafi przepowiadać przyszłość. Sugeruje lekarzowi ostrożność. Na uroczystym otwarciu Przepisu pojawiają się bliscy Anki, między innymi Pola z Tadeuszem.

"Głęboka woda"

odc.1/12 Dalsze losy pracowników i podopiecznych OPS-u. Wiktor jedzie do szpitala, gdzie leży jego ojciec. Obaj nie widzieli się od bardzo dawna. Wkrótce mężczyzna umiera. Okulicki poznaje partnerkę zmarłego ojca i wraz z nią próbuje zorganizować pogrzeb.


Dowiedz się więcej na temat: seriale | Serialowy przewodnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje